ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

התחרות הגבוה על ביטוח הרכב

אומרים שתחרות עושה רק טוב לצרכן, והנה גם בשוק ביטוחי הרכב הענף הפך לתחרותי, משנת 2004. תחרות בין מבטחים יכולה להעניק למבוטחים מחירים ברצפה, הצעות לשירותים ולהטבות ייחודיים ש"רק לנסות אותם" – זה לא עולה כלל כסף, כששירות הלקוחות אמור להיות הטוב והמתגמל ביותר שקיים – משום שזה הרובד שעליו מתחרות החברות. הכול נראה מפה אופטימי, כשמהצד השני של העסק כולן זולות כך או אחרת משום שבכולן ישנו קאטץ´ שנמצא במקום אחר, ועל הלקוח להכיר את כל התנאים לחוזה לפני שהוא חותם על שירות.

נלחמים על כל פיסת פוליסה
ישנה תחרות רבה בשטח – על שלושת הביטוחים: על ביטוח רכב מקיף וחובה, ועל ביטוח צד ג´. איך עושים את זה? פשוט מאוד- יש חברות ביטוח שיש להם מחלקה שמטפלת למשל ברכבי יוקרה, ואצל האחרים – ישנו ביטוח רכב לאנשי קבע. חברה אחת מטפלת בעובדי מדינה והאחרת מציעה לקולקטיבים ביטוח מוזל. ככה זה, חייבים ייחודיות.

איך יודעים מה טוב עבורנו?
עושים השוואת תעריפי ביטוח רכב, רואים מה הביטוח הזול יותר ואז מתחילים להסתכל אל המילים הקטנות שבתוך החוזה. האם אתם מכוסים מכל הכיוונים? גם אם לא, משתמשים בהשוואת המחירים כדרך נוחה למיקוח. במקרה הכי גרוע פשוט משתמשים בשירותיה של חברת הביטוח שהבטיחה יותר דברים אטרקטיביים. מבחינת התשלומים, זו תוספת של כמה עשרות שקלים – עד מאה – מאתיים לחודש ופעמים רבות זה יוצא יותר שווה.

לקחת ביטוח ישיר או סוכן ביטוח?
גם לסוכני ביטוח לרכב יש הצעות זולות באופן משמעותי לפעמים. בכל מקרה, גם אם זו ההצעה הכי זולה – רצוי להשוות עם עוד 2 הצעות מחיר ולפרט – מה מקבלים בתמורה. התמונה הכוללת תראה את כדאיות העסקה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר