ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח מכוניות- השוואה

ההוצאה על ביטוח רכב היא אחת ההוצאות הגדולות ביותר של כל בעלי הרכבים בישראל. להחזיק רכב זה עניין יקר ולא פשוט ולכן בעלי רכבים בישראל מחפשים כל הזמן דרכים לחסוך. עד לפני כמה שנים החיסכון הזה בא לידי ביטוי רק עבור אנשים אשר רוכשים פוליסות ביטוח הקשורות לפיצוי כספי בעקבות נזקים לרכוש כמו ביטוח מקיף או ביטוח צד ג´ מפני שמחירי ביטוח החובה היו קבועים בחוק ולא היה ניתן "לשחק" איתם.

הרפורמה בעולם ביטוח הרכב
עם השינויים שעבר תחום ביטוח הרכב בישראל, נפתח גם לתחרות שוק ביטוחי החובה, וכיום חברות הביטוח השונות מציעות פוליסות ביטוח חובה במחירים משתנים, כך ששווה להשוות מחירים בין החברות השונות. גם בתחום הביטוחים הנלווים כדאי מאוד לראות מה מתרחש בשוק, ומי החברה שמציעה את הביטוח הזול והמשתלם ביותר לפני שסוגרים עסקה. רבים מכם צפויים להיות מופתעים.

איך משווים מחירי ביטוח רכב?
להרבה אנשים אין את הזמן או הסבלנות לעבור מחברת ביטוח רכב אחת לשנייה, לחכות שעות בטלפון לנציג השירות ולשאול מה המחיר של פוליסות הביטוח השונות להן הוא זקוק. זוהי דרך מסורבלת ומיושנת שלא מתאימה לעידן הנוכחי. מדוע אם כן לא לעשות זאת דרך האינטרנט? מבלי לקום מן הכסא ניתן להשאיר פרטים באתרי אינטרנט המציעים השוואת מחירים של פוליסות ביטוח רכב, ולקבל הצעות באופן מהיר ישר לנייד.

איך קונים פוליסות ביטוח רכב?
גם תהליך הקנייה הוא קל ופשוט, וניתן לקחת את פעולת השוואת המחירים שלב אחד קדימה לסגור עסקה באינטרנט. תוך דקות ניתן לקבל פוליסת ביטוח מאושרת וחתומה, ולהתחיל לנסוע בבטחה ובראש שקט. אין כמעט חברת ביטוח אחת שלא מציעה שירותי ביטוח רכב אונליין דרך האינטרנט כך שלא ממש קשה למצוא כזאת.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר