ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

סוגי ומחיר ביטוח רכב

ביטוח הרכב נועד להוות הגנה עלינו מנזקי גוף בזמן תאונה או מנזק לרכבנו. כיום מוצעים לפנינו 3 סוגי ביטוחי רכב שונים: ביטוח חובה- שהוא בגדר חובה עבור כל רכב שעולה על הכביש, ללא ביטוח חובה אסור לעלות לרכב. בנוסף קיים ביטוח רכב צד ג´ וביטוח מקיף.

ביטוח חובה
תפקידו להגן עלינו במקרים של פגיעה בגופנו בזמן תאונה. הביטוח צריך לפצות על הוצאות של אשפוז של נהג ונוסעי הרכב והולכי רגל שנפגעו מן הרכב המבוטח. ביטוח חובה, כשמו כן הוא- חובה עפ"י חוק. בעל רכב שייתפס נוהג על רכב בלי ביטוח חובה צפוי לעמוד לדין.

ביטוח מקיף
הביטוח המקיף, תפקידו לכסות על הוצאות של נזקי רכוש של הרכב במקרים של תאונה, גניבה, שריפה ועוד. ביטוח רכב מקיף לא מכסה גניבה של חפצים אשר הושארו בתוך המכונית אלא גנית הרכב או חלקים ממנו בלבד.

ביטוח צד ג´
ביטוח רכב צד שלישי, תפקידו לכסות על הוצאות של תיקון נזקי רכב שנפגע מן הרכב המבוטח, כלומר על חברת הביטוח לכסות עבור הנזקים שנגרמו לנזק אשר מעורב בתאונה עם המבוטח כאשר האשמה היא על המבוטח. לרוב, חברות הביטוח ידרשו השתתפות עצמית עבור עלות התיקונים.

איך קובעים את מחיר ביטוח הרכב?
כל חברת ביטוח מציעה פרמטרים שונים לגיבוש מחיר הביטוח ולכן מציעה מחירי פוליסות ביטוח שונות. כיוון שכל חברת ביטוח שמה דגש על פרמטרים שונים לפיהן היא מחשבת את מחירי ביטוח הרכבים כמו שנת ייצור, גילאי הנהגים, מספר המבוטחים, ותק בחברת הביטוח ועוד. לכן כאשר אתם עומדים בפני רכישת פוליסת ביטוח רצוי שתבחרו בחברת ביטוח אשר מציעה את הפרמטרים שיתאימו לכם וכך תחסכו בהוצאות מיותרות של ביטוח הרכב.

 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר