ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח לאוטו השוואת מחירי ביטוח רכב

לא כולם נולדו רוטשילד, או לאבא עשיר. עם זאת, כל מי שיש לו רכב חייב להחזיק ביטוח חובה לפחות, על פי חוק. לגבי שאר הביטוחים – ביטוח מקיף וביטוח צד ג´ – אלו ביטוחי "רשות", אולם מדובר בביטוחים המשומשים יותר למעשה. כל אחד כיום מחפש את ה"קופון", את ה"קומבינה" או את הדרך הזולה ביותר לשלם על ביטוח רכב, כשלמעשה ביטוח רכב זול עלול לעלות באיזה שהוא שלב יקר. בכל מקרה, לא ממתינים לרגע האחרון – המחיר לא יורד בדקה התשעים. מה שכן – טווח של חודש מאפשר להשוות מחירים עדכניים.

לשריין מספיק זמן
חשוב להקדיש כמות מספקת של זמן בשביל להשתלט על העניינים ולהבין מי נגד מי מול חברת הביטוח, ומה קורה אם חס וחלילה תיאלצו להפעיל את הביטוח בקרוב. האם משתלם להפעיל אותו אם שרטו את הרכב במכוון? אם גנבו רכוש מתוך הרכב? מה עושים כשמישהו תובע אתכם על השחתת רכוש? ואם שברו לכם את השמשה?

האם לשאול בעלי רכב זהה?
גם אם אתם מכירים בעל רכב זהה לשלכם – אותו דגם ומאותה שנה (ואפילו מספר דומה), כל אחד מכם יכול לשלם ביטוח במחירים שונים ובהפרשים שיכולים להגיע גם למאות שקלים. איך זה יתכן? יכול להיות שאחד נחשב עדיין לנהג צעיר והשני לא, לנהג אחד ישנו עבר (3 שנים לאחור) עם שלילות רישיון או הרשעות בתביעות ביטוח, או שמדובר פשוט בנהגת זהירה. זו הסיבה שאין סיבה לשאול אחרים – חשוב להשוות מחירים לבד.

איך יודעים שחברות ביטוח לא מציאות מחירי ביטוחים  לא חוקיים?
למרות שהסיכוי לכך קלוש, עדיין ישנו סיכוי שחברת ביטוח תציע מחיר ביטוח שהוא זול מאוד יחסית לאחרים או יקר מאוד. במקרים אלו ניתן להגיש תלונה למחלקה המטפלת בתלונות בחברת הביטוח ולאחר מכן לפנות למפקח על הביטוח שנמצא במשרד האוצר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר