ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

לחסוך כסף בביטוח רכב!

בוודאי כבר הוזהרתם מראש שביטוח לרכב עולה לא מעט. גם אם אתם רכשתם רכב כרגע עד ל"גרוש" האחרון, הרי שהייתם צריכים להשאיר כמה אלפים נוספים בצד, רק בשביל לשלם לחברת הביטוח. עם כל הפרסומות שמתנהלות ברדיו והאפשרויות הרבות שעומדות בפניכם, איך יודעים מה היא דרך המלך בהשגת הביטוח הזול ביותר לרכב? ראשית, רצוי לבחור במילה ביטוח "משתלם", משום שהזול ביותר אינו בהכרח המשתלם ביותר. ביטוח משתלם ישיב לבעליו את התמורה בזמן הצורך, ואת כל הבירורים לגבי כן ראוי לעשות זמן מה לפני שצריך לעשות חידוש ביטוח רכב.

לדעת מה מייקר את המחיר
פוליסת ביטוח רכב מורכבת ברכך כלל מסעיפים רבים שלא את כל המושגים המבוטח מבין – אלא יבין רק כשיצטרך לקרוא זאת... לפני התביעה. חשוב לעשות את הבירור של האותיות הקטנות בפוליסה שעה אחת קודם (כלומר – שבוע או חודש לפני המועד לחידוש הביטוח). מה אתם חייבים לבטח ועל מה לוותר? מה הדרישות הסטנדרטיות של הביטוח ומה ההרחבות לכיסויים?

ביטוח מקיף הזול ביותר
אפשר כמובן לקחת את ההצעה הזולה ביותר, הממתינה לכם באריזה של השוואת מחירים. מי שרוצה לשמוע על הצעות של ביטוח רכב זול, יכול לעשות השוואת מחירים באינטרנט, הדרך הנוחה והזמינה ביותר, וגם זו שחוסכת בזמן. מצאו מהו המחיר הזול ביותר עבור הצעה לסל ביטוח כולל של שלושת הביטוחים, שילוב של שניהם ולכל אחד בנפרד – ואת זה להשוות לחברות ביטוח אחרות.

אני חושב שחברת הביטוח שלי הזולה מכולן!
בשוק מחירי ביטוחי הרכב יש תזוזות בכל תקופה, שנובעות משינויים בסטטיסטיקות שעורכות החברות, משיקולי כדאיות ומנתונים שמשתנים בכל תקופה. שווה לבדוק מחדש מה יש לחברה להציע היום מול חברות אחרות – ולזכור שאין ממילא חידוש ביטוח באופן אוטומטי – האחריות לחדש חלה עליכם.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר