ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

סוגי הביטוח המוצעים על ידי חברות ביטוח רכב

כל בעל רכב חייב להיות מבוטח בביטוח חובה. כך המבוטח משלם למבטח מראש דמי פוליסת ביטוח חובה לשנה או למספר חודשים רצוי מראש, ויכול להוסיף גם דמי ביטוח על ביטוח רכב מקיף או ביטוח צד שלישי לרכב. כל אותו הזמן יהיה מכוסה באותם הפרטים שהיו רשומים בפוליסה. אם זה ביטוח חובה,  דמי הביטוח אמורים לכסות את ההוצאות שנגרמות עקב נזקי גוף מתאונה. אם אלו ביטוח מקיף לרכב יפתו על נזק שנגרם לרכב של המבוטח ואם זה ביטוח צד ג´ – יכילו כיסוי לתביעת ביטוח של מי שנפגע מהרכב.

ביטוח חובה
בשנות השבעים – ליתר דיוק בשנת 1975 נכנס לתוקף חוק הפלת"ד, ומאז ועד להיום כל נהג ונהגת חייבים על פי חוק לוודא כי קיים להם ביטוח חובה משולם ובתוקף, על מנת שיוכלו לקבל פיצוי לנזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים ברכב. עד לשנות האלפיים המוקדמות המחיר היה אחיד לכולם ושולם לחברת ביטוח אחת – אבנר,ומשנות האלפיים המוקדמות התאפשר לכל מבוטח לבחור את חברת הביטוח שמעניקה לו את ההצעה הכי משתלמת.

ביטוח מקיף לרכב
הביטוח המקיף לרכב אינו בגדר חובה, אם כי זכות – הוא אמנם עולה מעט יותר יקר, אך בסופו של דבר עשוי להשיב את התמורה במקרה שחס וחלילה תיגרם תאונה שבה הרכוש נפגע והביטוח הוא המוצא העיקרי לדילול הנזקים הכספיים בתיקון הרכב או בפתרון למצב. אל הביטוח המקיף הבסיסי ניתן להוסיף הרחבות וכיסויים נוספים, ולפיכך נפוץ יותר שעושים לביטוח מקיף השוואה במחיר.

ביטוח צד שלישי
ביטוח צד שלישי הוא גם חלק מביטוח מקיף, הוא עוסק בביטוח רכוש אולם הפעם רכושו של האחר שנפגע כתוצאה מפעולה שנעשתה עם הרכב. אותו בעל רכוש יכול לפנות אל חברת הביטוח של המבוטח ולתבוע ממנה החזרים על הנזק.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר