ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

אפשרויות בביטוח רכב

כל מי שמנהל את משק ביתו בצורה חכמה יודע כי חסכון יכול להוביל אך ורק לדברים טובים. צרכנות חכמה הינה צרכנות אשר בודקת באופן מתמיד דרכים חדשות לצמצם עלויות. תחום ביטוח הרכב בישראל הוא אחד התחומים הגדולים ביותר כאשר תעשיית ביטוחי הרכב מגלגלת מאות מיליוני שקלים בשנה. ההוצאה על ביטוח רכב היא אחת ההוצאות המשמעותיות ביותר בכל משק בית, במיוחד במקרים בהם יש בבית יותר מרכב אחד המצריך ביטוח רכב.

סוגי ביטוח רכב
ישנם שלושה סוגים עיקריים של ביטוחי רכב ועוד מספר רב של ביטוחי רכב משלימים ומיוחדים המיועדים לאוכלוסיות מסוימות כגון ביטוח רכב לחיילים, ביטוח רכב לדתיים ועוד. ביטוח הרכב הראשון אותו חייב כל בעל רכב לעשות הוא ביטוח חובה. מדובר בביטוח המעוגן בחוק התחבורה אשר מעניק כיסוי הוצאות רפואיות של כל אדם אשר נפגע בתאונת דרכים, ונסיעה ללא ביטוח חובה נחשבת לעבירה על החוק.

היכן ניתן לחסוך?
ובכן, בביטוח החובה כמעט שלא ניתן לחסוך, מפני שמדובר בביטוח שחובה לעשותו. בביטוחי האחרים לעומת זאת יש מקום לבדיקה מדוקדקת של סעיפי הפוליסה. למשל, פוליסת הביטוח המקיף כוללת הרבה מאוד סעיפים קטנים כאשר כל סעיף המהווה סוג של כיסוי עולה כסף. ניתן לעבור על הסעיפים ולבטל את אלו שנראים לנו לא רלוונטיים לגבינו. שווה אפילו להעריך האם אנו בכלל זקוקים לביטוח מקיף מלכתחילה.

כיצד רוכשים ביטוח?
כאמור רכב היושב בחנייה סגורה ונעולה למשך רוב ימות השנה, וערכו הכללי אינו גבוה במיוחד, אין סיבה שבעליו ירכוש עבורו ביטוח מקיף, ובכך אפשר לחסוך אלפי שקלים בשנה. ביטוח רכב ניתן לרכוש היום ישירות דרך החברה המבטחת ולהוזיל עלויות על ידי קיזוז עמלת הסוכן, ולהגיע למחירים זולים עוד יותר.

קורס ניפוח זכוכית

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר