ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מה נכלל תחת ביטוח מקיף לרכב?

ביטוח לרכב הוא "עוד הוצאה" שנתית, אז למה אנחנו צריכים את זה בכלל? אה, כן: הוא מבטח את הרכב מפני נזקים שיגרמו לו, תחת התנאים של חברת הביטוח. ואת מה אנחנו לוקחים בדרך כלל? עושים השוואת מחירים בין כל ההצעות שקיבלנו, אוספים את הנתונים ובסופו של עניין עושים החלטה- בדרך כלל לטובת הביטוח הזול יותר, כי "מה אנחנו צריכים את כל זה? סתם הוצאה שבדרך כלל לא משתמשים בה". התפישה הזו אולי עומדת להשתנות בקרוב.

מה ביטוח מקיף לרכב כולל?
ביטוח מקיף לרכב מכסה מפני נזקים שנגרמו לו במזיד (אדם שחיבל או שרט את הרכב למשל), גניבת רכב, נזקי מזג האויר וטבע כמו למשל שריפות, שטפונות וכל נזק אחד שנגרם לרכב תוך כדי התנגשות בו או התנגשות שלו בחפץ נייח או נייד, וכל זאת כשהביטוח מתנה את הכיסוי בכך שהנהג לא היה תחת השפעת סמים או אלכוהול, ושנהג כחוק (עם רישיון נהיגה וביטוח בתוקף).

מה כוללות תוספות לביטוח מקיף לרכב?
ניתן להוסיף גם שירותי דרך כמו תקר בגלגל (בתנאי שיש רזרבי ברכב), שירותי גרירה, ביטוח גניבה מתוך הרכב, ביטוח צד ג´ לרכב שהוא ביטוח שמכסה את הפיצויים שנתבעים מידי צד שלישי שנפגע מרכבו של המבוטח, רכב חלופי במקרה של טוטאל לוס וטיפול ארוך במוסך, שירות תיקוני שמשות ועוד.

מדוע ביטוח רכב מקיף הכרחי?
אפילו אם את נהגת מעולה שיודעת לעשות את הדרך לירושלים ברוורס, ואתה נהג זהיר שמעולם לא היה מעורב בתאונות דרכים, לא ניתן לחזות מתי ביטוח רכב יהיה פרקטי. תמיד הנהג שברכב ליד יכול להיות שתוי (כן, גם לאור יום), אתם תחנו בחניון, תגיעו בערב לרכב בודד ששמשתו שבורה והכול נגנב ממנו, או שהמצבר ישרף ותיאלצו להשתמש בשירותי הגרירה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר