ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח חבר איילון

למרות שגובשה תוכנית לפני מספר שנים בין חברות "חבר" ו"איילון" שמטרתה הייתה הקמת חברה לביטוח אלמנטארי שלא הצליחה לצאת לפועל, הרי שני הצדדים הללו בכל זה העניקו ללקוחותיהם את האפשרות ליהנות מהשילוב שבין חברת ביטוח לחברה שמעניקה הטבות קבועות לקהל יעד קבוע. ההסכם בין חבר לאיילון קובע, כי חברת הביטוח איילון תנהל את כל השירות ואת הפעילות בחברה, ואילו חבר תהיה אחראית על הפיקוח. כדי לסבר את האוזן, ישנו צורך באישורו של המפקח על הביטוח באוצר כדי להקים חברה לממכר ביטוח רכב, ועל- כן עליהן לענות על הקריטריונים שהציב.

חבר- קהל הלקוחות הייעודי
קהל הלקוחות הייעודי של שתי החברות שחברו גם יחד הוא קהל אנשי הקבע. היות ומדובר בקולקטיב גדול, הוא זוכה להנחות ולהטבות גם של בתי עסק שונים באופן כללי, וגם של ביטוח רכב חבר. חברת הביטוח "חבר" מונה מעל ל- 100,000 לקוחות שהם אנשי קבע- פעמים רבות מדובר במשפחות שיש להם כבר רכב שני מהצבא.

חברת הביטוח "איילון"
חברת איילון נמצאת בבעלות חברת "איילון אחזקות בע"מ", שהיא חברה ציבורית. חברת איילון נוסדה ב- 1976על ידי לוי יצחק- רחמני ובאמצעות חברתו של שלמה רחמני (ובניו בע"מ – חברה הפעילה מעל ל- 90 שנים) שלהם היה חלק של 73% בחברה. חברת הביטוח איילון מציעה ללקוחותיה השונים ביטוחי רכבים באופן מותאם על פי נתוניהם ורצונם.

למה זה טוב?
ביטוח רכב שמוצע לקולקטיב הוא בעצם ביטוח רכב סטנדרטי, ויכול להתאים למי שבדרך כלל אין לו הרשעות ביטוח בשלוש השנים האחרונות, שלילות רישיון, ויכול להתאים גם למי שעדיין בגיל של "נהג צעיר" פוטנציאלי- משום שדווקא אז נדרשת הנחה למבוטחים שמשתמשים ברכב והם אנשי קבע.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר