ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

חבר ביטוח רכב

כל נהג חייב לוודא שעומד לרשותו ביטוח רכב חובה שהוא בתוקף ומשולם. לא כולם משלמים את אותו המחיר בשביל הביטוח הזה חלק משלמים יותר וחלק פחות, על פי נתונים של בעל הרכב ושל הרכב עצמו. בכל שנה יש להתקשר ולעשות לביטוח חובה לרכב השוואת מחירים , על מנת לשלם את המחיר הזול יותר. ואולי בעבורכם יש דווקא דרך לשלם מחיר זול יותר, מבלי להפסיד דבר מההטבות השונות שניתן לקבל? אם אתם אנשי קבע או חברים ב"חבר", סביר להניח שעומדות בפניכם מגוון הצעות לביטוח רכב זול.

מה זה ביטוח רכב של חבר?
ארגון חבר הוא מלכ"ר, ונועד עבור משרתי הקבע והגמלאים ובני משפחותיהם. הארגון מספק בעבורם הנחות והטבות אין ספור בתחומים רבים, וביניהם גם בתחום ביטוח רכב. מקור ההנחה נובע מכוח ההמון: כשיש קולקטיב גדול של אנשים, יש קהל פוטנציאלי גדול שניתן למכור לו ביטוח רכב סטנדרטי, והוא יקבל הנחה על מנת למשוך אותו לרכוש את הביטוח דרך חבר. כך, לאנשי "חבר" ישנה האפשרות לבחור בין ביטוח רכב חבר לבין שאר חברות הביטוח לרכב.

אילו ביטוחי רכב נמצאים בחבר?
ניתן למצוא את כל סוגי הביטוחים- ביטוח חובה, ביטוח מקיף לרכב וביטוח צד ג´. חברות רבות לביטוח מחזיקות גם סל ביטוחים של "חבר", ומתמחרות את הביטוח עבור אותו הנהג על פי נתוניו האישיים . בכל שנה רצוי לברר מה ההצעות המתחדשות המוצעות לאנשי חבר, להשוות מחירים ולהחליף חברת ביטוח או פוליסה אחרת במידת הצורך.

לכמה זמן ניתן לרכוש ביטוח רכב של חבר?
התקופה המקובלת לתוקף פוליסת ביטוח רכב של חבר היא שנה, אולם ניתן גם לבקש פחות מכך, אם ידוע שעומדת בפני המבוטח רכישת רכב אחר תחת הרכב המבוטח או כל מקרה אחר. יש לזכור כי לא ניתן להאריך תוקף של ביטוח רכב, אלא אם ישנה החתימה החדשה של בעל הפוליסה על נוסח חדש של פוליסה לתקופה נוספת.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר