ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח אוטובוס

הכתבה מיועדת לבעלי עסקים שרוצים לקנות צי אוטובוסים שיסיע תיירים ותלמידים לטיולים ברחבי הארץ.
חברות פרטיות של אוטובוסים לרבות חברות של תחבורה ציבורית המסיעות נוסעים צריכות לבטח את כלי הרכב שלהם בביטוח מיוחד אשר יותר יקר מביטוח מכונית פרטית.
תארו לעצמכם שילדיכם יוצאים לטיול והאוטובוס שמסיע את ילדיכם אינו מבוטח, כמובן שלא תאשרו לו לצאת לטיול וישר תצלצלו לקייטנה או להנהלת בית הספר ותצעקו עליהם על המחדל.

ביטוח אוטובוס הינו סיפור יקר אך חשוב , היות וללא הביטוח מסוכן לנסוע ואין כיסוי במקרה של פגיעה ונזקים. יתרה מכך, לנסוע ללא ביטוח חובה זו עבירה כלכלית ונהג שייתפס נוהג ללא ביטוח רכב חובה ייענש לפי העונשים הקבועים בחוק.
 למרות שזו אינה עבירה פלילית בתי המשפט יטילו קנס גבוה מהרגיל על נהג שרכבו אינו מבוטח בביטוח חובה והינו מעורב בתאונת דרכים.

אין סיבה לחשוש מכיוון שרכב שאינו מכוסה בביטוח חובה עדיין יהיה זכאי לפיצויים מקרן הנקראת "קרנית" (הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים) , אך לאחר שהקרן תפצה את הנוסעים שנפגעו היא תוכל לדרוש מהנהג שיחזיר את גובה הפיצוי לקרן.
ביטוח חובה אינו מספיק וצריך לבטח את הרכב מפאת גניבות וביטוח מקיף וצד ג´.

ישנן מלא סוכנויות ביטוח ואתה כצרכן צריך לבחור את הנכונה מבין כולן.
בטח הנך מתלבט מה ההנחיות שבבחירת סוכנות
ביטוח.
וובכן לא רק המחיר משנה , אלא גם השירות המהיר והיחס האנושי.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר