ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

חישוב ביטוח רכב

ביטוח אומר שהלקוח מוחזק בידיים טובות- גם במקרים שבהם הוא היה אחראי לתאונה מסוימת וכעת הוא נתבע. הלקוח מעוניין להרגיש שהוא בטוח גם כשהרכב שלו נפגם כתוצאה ממפגעי טבע או אפילו מפריצה לרכב. העניין הוא להרגיש טוב, גם כשלא טוב. הדרך לפיצוי הלקוח היא הדרך הכספית, כאשר חברות ביטוח מעוניינות להשיב ללקוח את כספו על פי הסכם קבוע מראש, כפי שרשום בפוליסה. איך נקבע המחיר לפוליסה? עלויות ביטוח רכב מושפעות באופן ישיר מתמחור הסעיפים השונים בביטוחים. אפשר להוסיף או להשמיט סעיפי ביטוח לגמרי – אלא אם הם נחשבים לסעיפי פוליסה סטנדרטיים.

כיצד מורכב מחיר פוליסת ביטוח?
שימו לב כי בכל פוליסה לרכב תשאלו לגבי נתוני הנהגים הקבועים וכן באשר לרכב המבוטח. המחיר משוקלל על פי הנתונים המובאים בפני הנציג ולכן זוהי פוליסה מותאמת אישית לגמרי, שאינה ניתנת להעברה בין נהג לנהג, או להעביר תנאי פוליסה מרכב לרכב. במידה והמבוטח מעוניין בתוספות ביטוח שאינן נקובות במחיר שניתן, הוא יכול לעשות זאת בתמורה לכסף, ואולם הוא יכול לשנות גם את שווי הסעיפים – כמו למשל בתנאי "השתתפות עצמית" (ככל שישלם יותר בפוליסה עצמה, כן ישלם פחות דמי השתתפות עצמית במקרה של תביעה).

חישוב ביטוח חובה מול חישוב ביטוח רכוש
ביטוח חובה מחושב על פי נתונים אלו: כמות הנהגים הקבועים ברכב, ותק הנהג הצעיר ביותר, מין הנהג וכמות ההרשעות בתביעות ביטוח בשלוש השנים הקודמות וכן סוג הרכב, נפח המנוע ומספר כריות האויר הם נתוני רכב שיכולים להיבדק גם על פי מספר השלדה שלו. ביטוח רכוש (מקיף וצד ג´) מחושבים על פי פרמטרים נוספים: מיקום מגוריו של הנהג, תוספות לביטוח רכב ועוד.

מחשבון ביטוח חובה
הממשלה יזמה מחשבון ביטוח חובה משרד האוצר, אשר מחשב וגם מראה מחירי ביטוח חובה בלבד לאחר הזנת נתונים בדף המקוון. המחשבון מסדר את הצעות המחיר לביטוח חובה על פי סדר עולה - מהזול ליקר) ובכך מאפשר שקיפות באשר למחירי ביטוח חובה העדכניים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר