ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

תביעות ביטוח רכב

על מנת לקבל פיצויים כל שהם לאחר תאונה או מפגע אחר בגוף או ברכב, יש צורך שביטוח רכב יהיה פעיל – בתוקף ומשולם מראש. ללא תשלום על הביטוח מראש, אין אפשרות להפעיל אותו, ולכן הוא לא יהיה רלבנטי במקרה של תאונה וכו´ שבו ישנן הוצאות כספיות רבות – בין אם בגין הנזק שנגרם לרכב או לרכוש, ובין אם זה בגין נזק גופני. מעבר לזה, כדי לזכות בפיצוי יש להוכיח כי לתובע נגרם נזק בעקבות אותו שימוש ברכב לצורך תחבורה (ולמעט במקרים שבהם הנהג פרק או העמיס על הרכב בחניה).

כיצד להגיש תיק תביעת ביטוח רכב?
כאשר ישנה תביעת ביטוח רכב – בין אם זו של המבוטח עצמו או של תובע אחר (חברת הביטוח מול המבוטח או תובע אחר מול חברת הביטוח שלו), יש להתייעץ עם עורך דין תעבורה – מה יבוא להגנתו בכל תסריט. בכדי לבנות תיק תביעה, חייבים להוכיח את הטענות או לסתור את הטענות הנגדיות. על כן, חשוב במסגרת תוספות לביטוח רכב לוודא כי תשלום שכר טרחת עורך דין כלול בפוליסה עוד בשלב הצעת ביטוח לרכב, כי כמו שכבר רשמנו, צריך לדאוג לכך ב"רגע שלפני" התאונה, ולא כשכבר מתעורר המקרה המשפטי.

ייעוץ אישי בביטוח "רגע לפני"
אם הרכב שלך יקר לך או שחשוב לכם לברר למשל לביטוח חובה הסבר דרך השורות הקטנות של חוזה הביטוח לרכב, רצוי להתייעץ עם נציג חברת הביטוח או עם עורך דין תעבורה מנוסה. במידה ואתה מעוניין לתבוע תביעת ביטוח רכב, יש להתקשר למוקד של חברת הביטוח 24 שעות סביב השעון למחלקת התביעות, למסור פרטים על האירוע באופן הכללי ביותר והנציג ידריך אתכם באשר להמשך הפעולות הנדרשות.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר