ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

היתרונות ברכישת ביטוח רכב באינטרנט

התחרות הקשה בשוק ביטוחי הרכב הפכה את הפעולה הפשוטה כביכול של רכישת פוליסת ביטוח רכב, למשימה מורכבת ולא פשוטה כלל וכלל. לכל חברת ביטוח יש את המבצעים שלה וכל פרסומת שאנו שומעים ברדיו או רואים בטלוויזיה אומרת לנו כמה זול וכדאי לקנות פוליסת ביטוח לרכב בחברה כזאת או בחברה אחרת. הצרכן הפשוט נותר חסר אונים אל מול שפע המבצעים והמידע שזורם לכיוונו. אף אחד לא מבין האם מדובר בביטוח מקיף, ביטוח חובה או בביטוח משלים אחר, ומדובר בפוטנציאל גבוה להסתבכות.

קניית פוליסת ביטוח מסוכן הביטוח
נוכח השפע המבלבל פונים לקוחות רבים המחזיקים בכלי רכב, לסוכני הביטוח על מנת שיעזרו להם לעשות סדר בבלגן ויסייעו להם לרכוש את פוליסת ביטוח הרכב המתאימה להם ביותר. אולם, בנקודה הזאת מתעוררת בעיה אחרת. לסוכן הביטוח יש נאמנות כפולה ולא ברור את מי הוא מייצג בעסקה שבין הלקוח לחברת הביטוח. האם הוא באמת מציע ללקוח את הצעת המחיר הזולה ביותר או שהוא נתון ללחצים מחברת הביטוח איתה הוא עובד למכור פוליסות ביטוח במחיר גבוה יותר. וישנה גם סוגיית עמלת הסוכן שמייקרת בכמה אחוזים את פוליסת הביטוח שרוכש הלקוח.

הפיתרון – לרכוש באינטרנט
רכישת ביטוח רכב באינטרנט היא האופציה הטובה והזולה ביותר. רכישת ביטוח רכב באינטרנט היא פעולה נוחה מפני שבמקום שאנו נרדוף אחרי חברות הביטוח, לא צריך לצאת מהבית או אפילו לקום מהשולחן. אין צורך לחכות לנציג שירות שיענה לטלפון או להתמודד עם מערכת ניתוב שיחות מרגיזה. כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאחד מאתרי האינטרנט המציע שירותי השוואת מחיר, או להיכנס לאתרי האינטרנט של חברות הביטוח המובילות ולקבל הצעה לביטוח רכב בתוך דקות. ללא כאב ראש וללא עמלת סוכן.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר