ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

החזר פרמיות

פעמים רבות אנו יכולים למצוא את עצמנו שוברים תוכניות שנקבעו, תוכננו ואפילו שולמו מראש. בשבירת תוכנית ביטוח רכב שתוכנן לשנה כמקובל, ישנם תנאים שונים שמכתיבים לנו תוצאות שונות – כלומר – האם יוחזרו לנו כספי הביטוח ששילמנו באופן יחסי, או האם דווקא אנו נשלם יותר כסף עקב הפעולה שהיא מעין "הפרת חוזה". הפרמיה המדוברת משולמת מראש ומחושבת על פי עלויות הסיכון שכרוך בביטוח זה. על- כן, בין אם מדובר בביטוח חובה, ביטוח מקיף לרכב או ביטוח צד ג´ – תמיד העלות תחושב על פי  אותם קריטריונים שעל פיהם המבוטח יקבל את הפיצוי.

החזרי פרמיות בגין ביטול ביטוח רכב
כאשר הפרמיה מבוטלת באמצע תקופה, מגיעים למבוטח החזרי פרמיות שכבר שולמו על הביטוח עבור התקופה המבוטלת, אולם התהליך חייב להתנהל על פי התנאים המוכתבים בחוזה הביטוח, כלומר – בהתאם לסיבת הביטול לביטוח ובהתאם למחיר הפוליסה החדשה בתקופה בה מתבטל הביטוח. במידה וביטול ביטוח רכב נעשה באמצעות חברת הביטוח, נעשה ביוזמתה של חברת הביטוח, זו תשלם לו החזרים (אם לא התרחשה כל הונאה), אשר יחושבו באחת מתוך שתי הדרכים: הראשונה – מהיום שבוטל ועד לתום תקופת החוזה המקורי, והשניה – הסכום הזהה לזה שחברת ביטוח אחרת הייתה דורשת בעבור אותה תקופת ביטול. כאשר הביטול נעשה מיוזמת המבוטח בגין גניבה, טוטאל לוס או מכירתו של הרכב – יוחזר לו הסכום עד לתום תקופת הביטוח, אולם אם זה נעשה מכל סיבה אחרת – הסכום אותו תשמור חברת הביטוח לעצמה יחושב כאילו היה ביטוח לתקופה קצרה – והיתר יוחזר למבוטח.

האם כך בכל סוגי הביטוחים לרכב?
מדיניות החזר ביטוח חובה מתנהלת באותו האופן שבו מתנהלת מדיניות החזר ביטוח מקיף וביטוח צד ג´. לעתים אין צורך בביטול הביטוח אלא רק בהחלפתו באחר, ובדרך כלל ללא תשלום נוסף, גם כשמדובר בכלי רכב אחר מזה שהיה בפוליסת הביטוח המקורית.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר