ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב למבוגרים

כשמדובר בעניין ביטוח, ידוע כי המחיר מובל על פי הסטטיסטיקות. מה גורם לחברת הביטוח להרוויח או להפסיד כסף? כמובן שבמקום שבו חברת הביטוח מפסידה היא תדרוש ממבוטחיה מחיר ביטוח חובה ומקיף גבוה יותר ולהיפך. הגרף הסטטיסטי הינו מעריכי: ככל שעולים עם הגיל, המחיר יורד בהתאמה, בהנחה שנתוני הנהג והרכב זהים. אם לא נמצאו בעברם של נהגים (בשלוש השנים הקודמות לבדיקה) תביעות ביטוח או שלילות רישיון רכב, הרי שהמחיר יהיה מוזל יותר ומותאם ל"נהגים זהירים". נהגים מבוגרים – כמו גם נהגים בגיל הזהב נחשבים לנהגים זהירים באופן גורף, ובכלל בעלי הרישיון המעטים שביניהם אינם נוהגים הרבה ברכבם ממילא.

מחקרים על ביטוח רכב למבוגרים
מחקרים שנעשו בתחום הראו, כי נהגים מבוגרים מגישים פחות תביעות ביטוח מאשר נהגים צעירים או חדשים, וכך באופן אוטומטי מחיר הביטוח צונח פלאים. נתון זה סותר נתונים אחרים של אותו מחקר: הסיכוי להתנגשות ולמוות בתאונה גבוה יותר במבוגרים מאשר בנהגים צעירים. הסיבה הינה ירידה בכושר הראייה וכן בכישורים הקוגניטיביים אשר מצביעים גם על אמדן מרחק ומהירות תגובה. כשתנועת צוואר מוגבלת יכולה גם היא להעלות את סיכוני נהיגה של גיל הזהב, קשה מאוד להגיע לצומת ולתת זכות קדימה, או להבחין ברכבים נוספים.

ביטוח רכב למבוגרים
חברות ביטוח רכב מציעות מבצעים מיוחדים לנהגים זהירים ובמיוחד לאלו שנמצאים בטווח הגילאים הבוגר. קטגוריית הגילאים מתחלקת לנהגים צעירים עד לגיל 24, לגיל 24 עד לגיל 30, מגיל 30 עד לגיל 45. בחברות ביטוח רכב מסוימות ניתנת הנחה נוספת למי שעבר את גיל 60. לעתים, מדובר בבעלי משפחות אשר מחזיקים יותר מרכב יחיד בבעלותם, ובכך מגיעה להם הנחה נוספת על הביטוח במידה והם מחליטים לערוך את הביטוחים באותה חברה לביטוח רכב.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר