ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב בטלפון

בביטוח רכב כיום ישנם כל כך הרבה אלמנטים ופרמטרים שצריך לבדוק כך שמלאכת הבחירה בחברה המבטחת אותנו לא תמיד פשוטה וקלה. שוק ביטוחי הרכב גדול מאוד וכולל מספר רב של חברות המציעות ביטוח רכב מסוגים שונים. לכל חברה מאגר נתונים ומידע אחרים כך שאופן החישוב של מחיר הפוליסות השונות משתנה גם הוא ולא אחיד. בשקלול נתוני הנהג הכוללים גיל, ותק רישיון, תביעות קודמות ועד יחד עם נתוני הרכב והיצרן מתקבל אחוז הסיכון שיקבע את המחיר והוא כאמור, שונה מחברה לחברה בשל נתוני המידע השונים במחשבי החישוב. לכן לפני בחירה ודאית יש לערוך סקר שוק מקיף לשם השוואת מחירים ותנאים של הפוליסות.

ביטוח מהיר
בעבר נהוג היה להשתמש בסוכן ביטוח שהיה עושה זאת עבורנו ומברר בין חברות הביטוח השונות בקשות להצעות מחיר על פי נתונים קבועים וכך יכולנו לקבל הצעות מכמה חברות ולבחור במשתלמת ביותר. למרות ששיטה זו עדיין קיימת, העידן של ימינו מאפשר לרבים לחסוך את עמלת הסוכן ולבצע את הפעולות הללו לבד מבלי לצאת מהבית. ביטוח רכב בטלפון או באינטרנט הפכו נפוצים מאוד כיום וזמינות החברות המציעות את השירות גדלה. במקרים רבים (בעיקר בביטוח מקיף וצד ג´) אין צורך לצאת מהבית בכדי לסגור עסקה ואפשר לעשות זאת בשיחה טלפונית עם נציג חברת הביטוח ובשליחה של כמה מסמכים מזהים. גם באינטרנט ניתנים פתרונות דומים וניתן למצוא כאלה בלחיצת כפתור.

מוצאים בקלות
עידן האינטרנט מאפשר גם להשוות מחירים בצורה נוחה ויעילה יותר ואין צורך להתרוצץ בין משרדי החברות השונות בכדי לקבל הצעת מחיר. מספיקה כניסה לאתר השוואת מחירי ביטוח או שיטוט בין כמה אתרים שיתנו לנו את המידע המבוקש ואז נוכל להזמין שירות דרך האינטרנט או לבחור לדבר עם נציג טלפוני ולרכוש לעצמנו ביטוח רכב בטלפון.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר