ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מגבלות בחוק לנהג חדש

נהג חדש מוגדר על פי החוק כנהג שמחזיק ברישיון נהיגה לתקופה שלא עולה על עשרים וארבעה חודשים. מתוקף היותו חסר וותק וניסיון בנהיגה ובמצבי קיצון על הכביש (נהיגה בגשם שוטף, בכבישים ללא תאורה ועוד) סיכוייו להיות מעורב בתאונה או בפגיעה כלשהי גדול מזה של נהג מנוסה. על פי נתונים סטטיסטיים מעורבותם של נהגים חדשים בתאונות היא גבוהה מהממוצע וכתוצאה מכך החליט משרד התחבורה על תקנות והגבלים לנהג חדש. התקנות הללו מחייבות וכוללות עבור כל נהג המוגדר תחת קטגוריה של נהג חדש ומשפיעות בכל תחומי התחבורה לרבות מחירי ביטוח הרכב.

תקנות משרד התחבורה לנהג חדש
ישנם שני הגבלים עיקריים ומשמעותיים עבור נהג חדש. הראשונה מתייחסת למספר הנוסעים שיוכל להסיע ברכבו וקובעת כי נהג חדש רשאי להסיע עד שני נוסעים בלבד ברכב במידה ולא הגיע עדיין לגיל עשרים ואחת שנים. מטרתה התקנה היא להפחית את מספר הצעירים ברכב שכן ידוע שבגיל זה נהוג לנסוע בחבורות של חברים מה שמביא לעיתים את הנהג לנהיגה פרועה בעקבות לחץ חברתי. תקנה נוספת מתייחסת לחובה על נהג חדש לנסוע בנוכחות מלווה במהלך שלושה חודשים מיום קבלת רישיון הנהיגה. המלווה חייב להיות בעל רישיון נהיגה מתאים לרכב בו נוסע הנהג עם וותק של חמש שנים לפחות ומעל גיל עשרים וארבע או מעל גיל שלושים עם ותק של שלוש שנות נהיגה. תפקידו הוא להנחות את הנהג החדש ולרסן אותו במטרה לנהיגה זהירה.

ביטוח לנהג חדש
חברות ביטוח רכב מתחשבות בכל נתוני הסטטיסטיקה והסיכויים לתאונה של נהג חדש ומתמחרות את פוליסת הביטוח עבורו באופן מיוחד ויקר יותר. גם עלות דמי ההשתתפות העצמית בביטוח כזה גבוהה יותר ומומלץ לבחון ולהשוות מחירים טרם רכישת ביטוח לנהג חדש.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר