ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח חובה בתשלומים

שוק ביטוחי הרכב בישראל נהנה משפע של חברות ביטוח וההיצע הוא נרחב ביותר. בנוסף, לאחר שנים שבהם נקבע סכום ביטוח חובה קבוע בחוק הוחלט על שינוי המדיניות בתחום וכעת כל חברה יכולה להציע סכום אחר בביטוח החובה שלה. מדיניות זו פתחה את השוק הביטוח ואפשרה לכל חברה להציע מחיר נמוך ואטרקטיבי על מנת למשוך לקוחות, ולהציע מבצעים והנחות שונות. בנוסף לכך חברות ביטוח רבות מאפשרות ללקוח לפרוס את פוליסת ביטוח החובה אשר רכש לתשלומים. בצורה זו מתאפשר ללקוחות שאין בידם תזרים מזומנים גבוה לרכוש ביטוח ולשלם עליו מדי חודש בחודשו.

כמה עולה ביטוח חובה?
לכל סוג רכב יש מחיר שונה עבור פוליסת ביטוח חובה בכל רגע נתון ואצל כל אחת מחברות הביטוח השונות. המחירים עבור ביטוחי החובה משתנים שבוע ולעיתים אפילו שינויים מדי יום. קשה מאוד לעקוב אחר מחירי ביטוחי החובה ובשביל לקבל את המחיר האטרקטיבי וההצעה הזולה ביותר נכון ליום בו אתם רוצים לרכוש פוליסת ביטוח חובה, חשו להיות תמיד עם היד על הדופק בכל הנוגע לתנודות שוק הביטוח. חשוב לעשות סקר שוק ולברר אצל מספר סוכני ביטוח וחברות ביטוח מהי ההצעה הרלוונטית שלהם נכון לרגע זה.

מאיזה ביטוח כדאי להימנע?
המחירים כאמור משתנים בתדירות גבוהה וביטוח רכב עושים בדרך כלל לתקופה של שנה, לכן חשוב לעשות את סקר השוק מחדש כל שנה ולא להסתפק בחידוש הפוליסה בחברה הנוכחית. חברת הביטוח היא הגב שלכם במקרה של תאונה, לכן אסור להתפשר על החברה ועל סוכן הביטוח. חשוב לבחור בחברת ביטוח יציבה המבטיחה לכם שירות טוב אמין ואיכותי. לכן חשוב וכדאי לשאוף לרכוש ביטוח זול אך לא בכל מחיר. 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר