ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

פרטי ביטוח רכב

אחזקה של רכב פרטי היא דבר יקר שיש לקחת אותו בחשבון כאשר קונים כלי רכב. ההוצאות לא נגמרות עם רכישת הרכב. יש לעשות חידוש רישיון לרכב מדי שנה בנוסף לתיקונים ולטיפולים החודשים. אולם, אחת מההוצאות המרכזיות והחשובות באחזקה של רכב פרטי היא ביטוח הרכב. כ רכב העולה על הכביש בישראל חייב בביטוח חובה. בין אם מדובר ברכב פרטי או רכב חברה בליסינג או בהשכרה. ללא ביטוח רכב בתוקף נהיה חשופים לתביעה במקרה של תאונה או לא נהיה זכאים לפיצויי כספי במקרים אחרים.

מתי רוכשים ביטוח רכב פרטי?
על פי רוב תוקף רוב פוליסות ביטוח הרכב הפרטי הוא לשנה אחת כך שמדי שנה יש לרכוש פוליסת ביטוח רכב חדשה. חשוב לזכור לעשות זאת בטרם פג התוקף של פוליסת הביטוח הישנה. ביטוח הרכב נכנס לתוקף רק כאשר הוא חתום על ידי הבנק, כלומר, התבצע תשלום עבורו. ניתן כמובן לקנות ביטוח רכב בתשלומים ולפרוס את תשלומי הפוליסה על פני השנה כולה או חלק ממנה. במקרים כאלו הביטוח נכנס לתוקף מיד עם התשלום הראשון. חובה לבטח את הרכב הפרטי גם אם הוא נמצא בחנייה ואינו בשימוש וגם אם השימוש ברכב מתמצה בהתנעתו בחנייה.

סוגי הביטוח לרכב הפרטי
ישנם כמה סוגי ביטוח לרכב פרטי. ביטוח החובה כשמו כן הוא, ביטוח חובה אשר מכסה את הנהג או מי מהנוסעים, או הולכי רגל ברכב במקרה של פגיעה או תאונה. הפוליסה מכסה את הנפגעים גם במקרה של פגיעה תוך כדי המצאות ברכב לא לידי בזמן חנייה, פריקה או טעינה. ביטוח נוסף הוא ביטוח מקיף המפצה את המבוטח במקרים בהם יש נזק לרכב או במקרה של גניבה. ביטוח אחר הוא ביטוח צד ג´ המכסה הוצאות כאשר יש פגיעה ברכוש אחר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר