ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב אמין

נהג העולה לכבישי ישראל מחויב לפי החוק הנהוג במדינה בביטוח חובה של רכבו. ביטוח החובה נועד לכסות ולפצות בדבר נזקי פגיעות גוף הנגרמות לנהג המבוטח בעקבות פגיעה או תאונה שהתרחשו בזמן הנהיגה. מלבד ביטוח החובה קיימים מספר ביטוחים נוספים שעליהם אין חובה חוקית אך נהוג לרכשם שכן הם מספקים הגנה נוספת שלא כלולה בביטוח החובה. ביטוח מקיף הוא ביטוח המכסה פגיעות ברכוש הנגרמות לרכב כתוצאה מתאונת דרכים או נזק שקרה בעקבות נזקי מזג האוויר, שריפה, גניבה וכיוצא באלה. ביטוח צד ג´ משלים את התמונה ומבטח מקרים בהם נפגע צד נוסף מלבד הנהג המבוטח ומכסה את נזקי הפגיעה בהתאם לתנאי הפוליסה. בכל ביטוח שכזה חשוב לוודא שיהיה זה ביטוח רכב אמין ומקיף שיבטיח צמצום הנזק בשעת הצורך.

בוחרים ביטוח
ההיצע הקיים כיום בשוק ביטוחי הרכב הינו רב ומגוון. התפתחות התחום הביאה לכניסתן של חברות רבות שמציעות את שירותיהן. על כן, יש לבדוק היטב את ההצעות והפוליסות השונות שמתקבלות מחברות שונות ולוודא שאפשר לנסוע בראש שקט. תפקידו של ביטוח הרכב הוא לגבות את הנהג המבוטח ולהעניק לו ביטחון כך שידע שיש מי שיעמוד לצדו בשעה שיזדקק לכיסוי או פיצוי כספי. בהתאם לכך יש צורך לבחור בביטוח רכב אמין ובחברה מוכרת ומקצועית שתתמוך ולא תערים קשיים בזמנים בהם ייעשה שימוש בביטוח הרכב.

היצע וביקוש
המחיר של ביטוחי הרכב השונים הוא תלוי גורמים שונים הנוגעים לכל נהג ולרכבו הספציפי. מאפיינים כמו גיל הנהג, ותק בנהיגה, מספר עבירות נהיגה קודמות ותביעות לנזקי ביטוח, סוג הרכב, שנת ייצור ועוד יקבעו את גובה המחיר שיצטרך לשלם בעבור פוליסת הביטוח. לכן יש לערוך סקר השוואת מחירים בין ההצעות השונות של המבטחים ולהתאים את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר תוך מתן דגש לאמינות החברה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר