ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

הצעה לביטוח חובה

 ביטוח חובה כידוע נדרש על פי חוק עוד משנות השבעים, ומכסה בעבור פגיעות גוף של הנהג, של נוסעי הרכב, של הנוסעים ברכבים האחרים שנפגעו ובהולכי הרגל. ביטוח רכב חובה אינו כביטוח מקיף, אין הרבה פרמטרים שמשנים לביטוח חובה מחירים  בניגוד לביטוח מקיף. המחיר כמעט אחיד, ואין הרבה אפשרויות להוזיל את מחיר הביטוח מלבד עריכת השוואת מחירי ביטוח חובה. אפשר לעשות את זה בשיטה הישנה, להתקשר לסוכן הביטוח, ולשלם לו את עמלתו על פעולותיו, אולם ניתן לעשות זאת גם באמצעות חברות לביטוח ישיר, כלומר – להתקשר אליהן ישירות (דרך אינטרנט, טלפון או פקס) ולקבל את הביטוח במחיר זול יותר.

ביטוח חובה דומה בכל מקום
ניתן לומר שכל מי שמבוטח באמצעות ביטוח חובה יקבל את אותם תנאי שירות. השוני בין החברות מתחיל להיפער כשמתחילים לדבר על הפרשי מחירים (בדרך כלל בטווח של 200 שקלים בערך), וגם על רמת השירות שבין חברת ביטוח אחת לשנייה. כדי להבין מי חברת הביטוח הזולה ביותר עבורכם, תוכלו להשתמש במחשבון ביטוח חובה משרד האוצר, אשר ניתן להגיע אליו דרך האינטרנט וזמין בכל שעה לאורך היום. ניתן למצוא את מחירי ביטוח חובה בדירוג עולה, ולהתקשר אל חברת הביטוח הזולה ביותר. כאמור, אין הרבה מה להשוות, סעיפי הביטוח דומים בין חברת ביטוח רכב אחת למשנה.

אפשרות של השוואת מחירים
במידה ואתם מעוניינים שחברות הביטוח תרדופנה אחריכם ולא אתם אחריהן, תוכלו לעשות זאת באמצעות השוואת מחירים באינטרנט: אתם מזינים את הפרטים שלכם בטופס מקוון, ונציגים ממספר חברות ביטוח יחזרו אליכם תוך זמן קצר עם הצעות. אתם אלו שתכריעו מי תהיה החברה בה תבטחו. זכרו כי זהו מחיר לביטוח רכב חובה בלבד ועל מנת לבקש מחיר לביטוח מקיף, עליכם לברר לחוד לגבי הנושא.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר