ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

כמה עולה ביטוח צעיר

מהו ביטוח צעיר? ביטוח צעיר יוצא מנקודת הנחה שנהג צעיר חסר ניסיון הוא נהג המועד יותר לתאונות. בהגדרה נהג צעיר הוא כל נהג אשר טרם חלפו שנתיים מיום הוצאת הרישיון שלו, או כל נהג שגילו צעיר מ 24. לפני הישיבה מאחורי ההגה, על כל נהג צעיר לוודא שלרכב בו הוא מתעתד לנהוג יש ביטוח נהג צעיר. לפי ניתוחים סטטיסטים של חברות הביטוח נהגים שגילם נמוך מ 24 נוטים לתבוע את חברות הביטוח בתדירות גבוהה יותר. בשל העובדה הזאת מחירו של ביטוח נהג צעיר עולה על מחירו של כל שאר ביטוחי החובה. למרות המחירים הגבוהים קיימת תחרות גם בתחום הביטוחים לצעירים וההפרשים בין חברה לחברה יכולים להגיע עד מאות שקלים. כדי לעשות בחירה מושכלת, ולמצוא את חברת הביטוח המציעה את הפוליסה המשתלמת ביותר יש לעשות סקר שוק. חברות ביטוח רכב רבות מציעות את אותן חבילות אולם בעלויות שונות, וכדאי לבחור את החברה אשר מספקת את התמורה הכדאית ביותר עבור הכסף שלכם.

תוספת המחיר עבור נהג צעיר
במקרים מסוימים, תוספת המחיר עבור ביטוח לנהג צעיר יכולה להגיע עד לאלף שקלים, לעיתים אף יותר. וזאת במקרים שבהם לנהג הצעיר אין היסטוריית תאונות, עבירות קודמות או תביעות קודמות של חברת הביטוח. במקרים בהם הנהג הצעיר היה מעורב בתאונת דרכים או בעל הרשעות קודמות בתחום התעבורה, מחירי הביטוח הצעיר עלולים להגיע לסכומם של פי כמה וכמה מביטוח חוב רגיל, ובמקרים מסוימים עלולות חברות הביטוח לסרב לבטח נהג כזה. כמענה למסורבי ביטוח אילו הוקמה חברת הביטוח "פול", שהיא גוף המשותף לכלל חברות הביטוח, אך למעשה מחיריה גבוהים בעשרות אחוזים ממחירי השוק הקיימים.

דילים משתלמים
לצד כל זה חברות הביטוח מציעות מסלולים אטרקטיביים בכדי להוזיל במעט את המחירים כגון ביטוחי חיילים לסופ"ש וביטוחים המתפלגים לשעות מסוימות של היום.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר