ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

סקירת פוליסות ביטוח רכב נפוצות

ביטוח רכב נהוג כמעט בכל בית בישראל, ככל שכל בית נוהג לנסוע ברכב שנמצא בבעלות אחד מבני המשפחה. כל בעל ביטוח רשאי לבחור את חברת ביטוח רכב המועדפת עליו ולערוך השוואת מחירים, כפי שרפורמת הביטוח לרכב אפשרה מחירים נוחים ותחרותיים על תעריפי ביטוח חובה, מקיף וצד שלישי. לכל חברת ביטוח יש פוליסת ביטוח רכב אשר מכתיבה את התנאים הסטנדרטיים הנוחים על מרבית המבוטחים שלה, והיא קובעת את התעריפים על פי סטטיסטיקות שהיא עורכת אחת לתקופה.

סקירת פוליסות ביטוח רכב
כשאנו מדברים על ביטוח רכב, מדובר בכל רכב מנועי, אולם הדגש הגדול הינו על מכוניות פרטיות עד למשקל 4 טון. באתרי האינטרנט ניתן למצוא הנחות רבות בכל חברת ביטוח רכב אשר מוכרת את הפוליסות גם דרך האתר באופן ישיר. ניתן למצוא דרך רשימת חברות ביטוח רכב מהי חברת הביטוח בעלת נתח השוק הגדול ביותר, כשבתוכן נמצאות 13 חברות ביטוח גדולות המובילות בתחום הביטוח חזקות במיוחד גם בתחום ביטוח רכב. מאידך, ניתן למצוא מהן חברות הביטוח שיש להן את האחוז הגבוה ביותר לתלונות ציבור מבין אותן חברות גדולות המחזיקות למעלה מ- 10% מכלל השוק, כאשר חברת ה"פניקס" רושמת שיעור נמוך ביותר של תלונות בתביעות צד ג´ (2.8%), "הראל" אחריה ו"מנורה" שלישית.

מי דורגה עם הציון הטוב ביותר?
חברות ביטוח רכב שלהן נרשמו הכי פחות תלונות בתחום ביטוח רכב, הן שומרה וביטוח חקלאי והכשרת הישוב. מאידך בקיצוניות השניה נמצאת שירביט חברה לביטוח, נכון לשנת 2009. מבחינת זולות המחירים וחיסכון, לא ניתן לבדוק את הנושא אלא על פי כל עניין לגופו, שכן מדובר כאן על התאמת הביטוח לנתוני הנהג והרכב ועל ההעדפה האישית של הנהג לסעיפי ביטוח שונים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר