ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח צעיר לרכב

החיים בלתי צפויים. אין לדעת מה יקרה בעתיד, הקרוב והרחוק כאחד. לכן, בכדי למנוע אסונות ונזקים כבדים, או לפחות לצמצם את הפגיעה מהם, קיים שירות הביטוח. אחד הביטוחים הנפוצים ביותר הוא ביטוח רכב, הכולל בתוכו ביטוח חובה ומקיף לרכב. הסיכונים בנהיגה על הכביש הם רבים. תאונות מתרחשות לצערנו מדי יום ופגיעה בנפש וברכוש היא דבר שכיח, שגורר סבל רב, עצבים וגם הוצאות כלכליות אדירות. בכדי לצמצם את הנזקים, מציע ביטוח הרכב השתתפות ומימון שלהם על פי פוליסה קבועה מראש. אך איך מבדילים בין סוגי הביטוחים השונים?

בראש צעיר
מלבד ביטוח החובה, שאותו מחוייב כל נהג לעשות והוא אחראי על כיסוי נזקי הנהג בלבד, קיימים גם ביטוח מקיף שמכסה תאונות, אסונות טבע וגניבות וביטוח צד ג´ שאחראי בעיקר על נזקים הנגרמים לצד שלישי הנפגע בתאונה ולרכושו. ישנם סוגי ביטוחים נוספים כמו ביטוח רכב אספנות וביטוח רכבים מיוחדים, אך מעניין יותר הוא הביטוח שמבדיל את קטגוריית הנהגים על פי גילם – ביטוח לנהג צעיר. מתוקף מעורבותם של נהגים צעירים רבים בתאונות דרכים, ובשל ההנחה כי חוסר ניסיון על הכביש משפיע על אופן קבלת ההחלטות לרעה ומגדיל את הסיכוי למעורבות בתאונה, תמחור הביטוח לנהג עד גיל 24 יהיה שונה מזה של נהג מבוגר יותר ועלול לייקר את פוליסת הביטוח בעשרות אחוזים.

הותק והגיל
חשוב להבחין בין שני מושגים בעניין הביטוח לנהג צעיר: נהג חדש ונהג צעיר. הביטוח מתייחס אך ורק לעניין הגיל – ללא קשר לזמן הוצאת הרשיון. אם לדוגמא הוצאתם רישיון בגיל 25 לא תחוייבו בפוליסת נהג צעיר משום שעברתם את סף הגיל הנדרש. לעומת זאת – אתם עדיין נחשבים לנהגים חדשים על הכביש... אבל לא הכל שחור. ישנן חברות ביטוח שמבינות את המצב ויוצאות במבצעים שונים ומשתלמים כגון מחיר מיוחד לביטוח רכב חיילים, פוליסה לנהג צעיר הכלולה בביטוח של הנהג המבוגר (אבא ישלם...) ועוד. לכן מומלץ מאוד לבדוק היטב את הצעות הפוליסות השונות בחברות הביטוח לפני ההחלטה. נסיעה בטוחה. 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר