ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

תעריף ביטוח חובה

למרות שביטוח חובה הוא ביטוח שנדרש לכל רכב על פי חוק, אין לו תעריף אחיד בידי רוב חברות הביטוח בארץ. הסיבה לכך נעוצה במלחמה שבין חברת הביטוח "אליהו" לחברת הביטוח שהייתה מונופול דאז, חברת "אבנר". לפני רפורמת הביטוח כל חברות הביטוח שימשו כסוכנים לחברת הביטוח "אבנר" אשר גבתה לבדה תעריף אחיד לביטוח רכב חובה. הסוכנויות הרוויחו חלק מסוים מהעסקאות. לאחר הרפורמה, בשנת 1997 ועד לשנת 2004 הושלם התהליך שבו מחיר ביטוח רכב פתוחים לתחרות בין חברות ביטוח שונות, ואילו חברת אבנר הפכה לשותפה בתהליך RUN OFF.

כיצד נקבע תעריף ביטוח חובה?
ראשית, ניתן לערוך ביטוח בנפרד לכל אחד מסוגי הביטוח, כלומר – תוכלו לעשות את הביטוח שלכם היכן שתמצאו לנכון או היכן שזול משמעותית עבורכם. אין קשר בין ביטוח לביטוח, אלא רק הפרמטרים שמביאים לשינוי בתעריפים: גיל הנהג, מינו, היסטוריית שלילות הרישיון שלו בשלוש השנים האחרונות, היסטוריית התביעות שלו בחברות הביטוח בשלוש השנים האחרונות, מספר הנהגים הקבועים ברכב וכן נתונים על הרכב –סוגו, שנתו, מיגונים שיש לו ועוד. על פי נתונים אלו וחיבורם עם סטטיסטיקות הנהוגות בכל חברת ביטוח, יחושב הסיכון שחברת הביטוח לוקחת על עצמה וכך גם מחיר הביטוח כפי שיוצע ללקוח. ביטוחי רכבים מורכבים סעיפים- סעיפים, כאשר על כל סעיף ניתן לדון בנפרד, ולכן רצוי לקרוא את הביטוח לפני החתימה עליו.

איך למצוא הצעת ביטוח זולה?
מי שמעוניין למצוא מחיר משתלם לביטוח חובה, חייב לוודא שההצעה פיצויים הולמים את רצונכם. יכול להיות שהוא יהיה זול מפני שגם הפיצוי יהיה מתגמל במחיר נמוך בהתאם. מסיבה זו, רצוי לברר מספר הצעות ביטוח רכב ולא אחת, ולמצוא מה מביניהן המשתלמת ביותר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר