ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

נהג חדש ביטוח חובה

נהג חדש הוא נהג על תנאי. בשנתיים הראשונות לרישיון הנהיגה שלו עליו להוכיח "בדרך שקטה" כי הוא נהג שאינו מסוכן על הכביש. תקנות נהג חדש אומרות בין השאר כי יש 13 עבירות תנועה אשר מחמירות עם נהגים חדשים בעיקר. העובר על תקנות אלו צפוי לשלילת רשיונו עד למשפט או לשלילה עד תום תקופת "נהג חדש". רק לאחר שנתיים ומבחן עיוני ו/או מעשי וכן בדיקה גופנית, יושב לו רשיונו על פי החלטת משרד הרישוי לתקופה נוספת של שנתיים כ"נהג חדש", ושוב יהא עליו לשמור בשבע עיניים על הזהירות שכן מעמדו עדיין בגדר "על תנאי". היות והסיכוי לשלילת רשיונו עולה על נהגים אחרים, הרי שכך גם באופן טבעי מחיר ביטוח רכב.

מה כולל ביטוח חובה לנהג חדש?
קודם כל, לא משנה אם מדובר ברישיון לרכב דו- גלגלי, רכב פרטי עד 4 טון או מסחרי. מדובר בשנתיים ראשונות שבהן הסיכון לשלילת הרישיון גבוה יותר, מחוסר ניסיון, מתעוזה או גורמים חברתיים כאלו ואחרים ועוד סיבות. חברות הביטוח לא לוקחות על עצמן את הסיכון ודורשות ממבוטחיהן את תוספת לביטוח כפי שהתוספת המוגדרת על פי חוק דורשת. נכון להיום, ביטוח חובה הוא היחיד אשר חייב להיות מוחזק ברכב כשהוא משולם ובתוקף – וביטוח מקיף לרכב וכן ביטוח צד ג´ הם בגדר "פריבילגיה", אבל שימו לב – אחוז התאונות נמדד כגבוה יותר בקרב נהגים חדשים, על- כן דווקא אלו ייטיבו אם יערכו כיסוי מקיף לרכבם.

אז כמה עולה ביטוח לנהג חדש?
ביטוח חובה לנהג חדש יכול להגיע גם ל- 25% יותר מאשר ביטוח לנהג ותיק בן אותם הנתונים. לביטוח חובה ישנו מחשבון מיוחד של משרד האוצר אשר מעניק את תמחור חברות הביטוח על פי הנתונים שאותו נהג מזין, לכן רצוי להיעזר בו רגע לפני בחירת חברת הביטוח.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר