ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

סוכני ביטוח לרכב

מהפכת החברות לביטוח ישיר החלה כבר משנת 2003, שאז התחרות בשוק הביטוח לרכב הותרה לכל חברת ביטוח לשווק את עצמה באופן ישיר לקהל הרחב, וללא סוכנות ביטוח שמשווקת אותה. המהפכה יצרה שני צדדים למתרס – חברות ביטוח שפועלות באמצעות סוכנויות ביטוח לאיתור לקוחות ולשימורם, ולחברות ביטוח שהתנהלו מול הלקוחות באופן ישיר. כמו כל מוצר למכירה, ככל שהוא עובר יותר חוליות בשרשרת המכירות שלו, משלמים יותר כסף כדי לשלם עמלה לכל אלו ש"מכרו" לנו את זה באופן עקיף. אתן חברות לביטוח ישיר משווקות את עצמן באמצעות פרסום מסיבי בכל המדיות ונהנות מלקוחות חוזרים.
מה תפקידיהם של סוכני ביטוח לרכב?
אותם סוכנים מלווים את הלקוח בביטוח רכב לאורך כל הדרך ועל אותו טיפול זה הם מרוויחים עמלת סוכן מידי הלקוח. לדוגמה: סוכן הביטוח הוא זה שמספר לכם מה היתרונות בחברת ביטוח אחת מול אחרת ויכול להשתמש בקשריו לקבל את ההצעה הטובה ביותר. הוא משווק את המוצרים של חברת הביטוח ואתם קונים. בכל חברת ביטוח משווקים שלושת הביטוחים : ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג´, את כל אחד מהביטוחים האלו תוכלו לעשות בחברת ביטוח אחרת, זו שתהיה הטובה ביותר עבורכם. כלומר – תוכלו לעשות כל ביטוח בחברה אחרת לביטוח אם זה ישתלם לכם.סוכני ביטוח לרכב מחויבים ליידע את הלקוח מהם אחוזי העמלה אותם הוא משלם.

מה התחליף לסוכני ביטוח לרכב?
במקום שסוכן ביטוח יעשה עבורך את מה שהוא טוב בו- למצוא לך ביטוח מתאים, תוכלו לוותר על שירותיו של הסוכן לטובת שירות ביטוח ישיר. החיסרון הוא שלא תמיד תוכלו להבדיל מה טוב עבורכם (כלומר – ביטוח זול לרכב לאו דווקא ישרת אתכם באופן יעיל), לעומת חסכון כספי בזמן התשלום השנתי לחברת הביטוח. קורס סוכן ביטוח

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר