ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב אפשרויות

ביטוח רכב כולל ביטוח חובה וביטוח מקיף. המחיר של שניהם גם יחד יכול להגיע לאלפי שקלים, וזה עוד לפני שמתחילים לדבר על התחזוקה השוטפת של הרכב. הכספים הרבים הנשפכים על עניין הביטוח עוד לפני שנעשה בו שימוש אמור להבטיח לכם כי בזמן הצורך, יש לכם כיסוי ביטוחי. המסר הוא שמצד אחד אתם יכולים לעשות תאונות, יש לכם ממילא כיסוי מהביטוח. הצד השני הוא – תעשו פחות תאונות, אחרת תשלמו לביטוח יותר כסף. מהן האפשרויות העומדות בפני הלקוח התמים?

האם יש לביטוח רכב אפשרויות להוזלה?
ביטוח רכב הוא מוצר שזוכה לפערי מחירים בחברות ביטוח שונות של מאות ואולי אלפי שקלים. כדי לדעת מהו ממוצע המחירים המומלץ או מהו המחיר הזול ביותר שתוכלו לקבל, נוצר מחשבון מחירים של ביטוח חובה לרכב. לאחר הזנת הפרטים שלכם ושל רכבכם כולל תאונות שהייתם מעורבים בהן בשלוש השנים האחרונות, תראו רשימה של חברות ביטוח ואת המחיר הממוצע. מי שמחירו עובר את הגבול המרבי שהמפקח על הביטוח הקציב, יש לדווח עליו לחברת הביטוח כדי לקבל מחיר הוגן בחלופה ופתרון מהיר או למפקח על הביטוח. היות וענף הביטוח הוא ענף תחרותי, "יש עוד דגים בים" כמאמר הפתגם העתיק, ותמיד אפשר לקצור את הדשא הירוק של השכן. אפשרויות ההוזלה חלות גם בתוך הביטוח עצמו – כמו בסעיף ההשתתפות העצמית.

מהן האפשרויות לעשיית ביטוח?
ביטוח חובה הוא היחיד שעליו מחויבים על- פי חוק. ישנו עוד ביטוח – ביטוח מקיף שהוא היקר יותר מבין שניהם אולם לא חייבים לעשות אותו. ביטוח מקיף מעניק פיצוי לנזקים שכתוצאה מתאונה (אדם או טבע) אולם לעולם לא באופן מכוון. גם אם צד ג´ תובע אותך, הביטוח ישלם בעבורך את הפיצויים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר