ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

הצעות ביטוח חובה

אתם על סף קניית רכב חדש וחייבים לשמוע עכשיו הצעות ביטוח חובה ממש ברגע זה? אוקיי, אתם יכולים לקצר תהליכים... ממש ברגע זה ובכל רגע סביב השעון תוכלו להכנס לאתר להשוואת מחירי ביטוח, להזין שם חד- פעמית את פרטיכם, ומספר נציגים של חברות רכב יחזרו אליכם תוך זמן קצר. ההצעות אינן מחייבות – השיחות על חשבון חברות הביטוח. לכן כדאי לכם לתת לחברות הביטוח לרדוף אחריכם, ולא להיפך.

מדוע כדאי לקבל מספר הצעות ביטוח חובה?
כשאתם עושים השוואת מחירי ביטוח רכב ומשוחחים עם מספר חברות ביטוח, אתם לא רק משווים מחירים. אתם גם רואים כיצד נציגי חברות הביטוח באים לקראתכם כדי להפוך אתכם ללקוחות החברה. ישנן הטבות אשר כרגע נראות זניחות למדי, אולם בבוא הזמן תוכלנה לעזור לכם בעת צרה. קחו למשל את הצעת ההשתתפות העצמית, ביטוח למקרה מוות ועוד. הלא ככל שההשתתפות העצמית קטנה, אתם תרויחו! אם קיבלתם הצעות דומות, העריכו את השירות של החברה – במיוחד אם הועברתם בין מספר נציגים. אם דיברתם עם נציג יחיד, יתכן כי אינו משקף מדיניות של חברה שלמה, מצד שני, אם נפתרה לכם הבעיה כבר בשלב השיחה הראשונית עם הנציג, הרי שכנראה שזו חברת הביטוח שמתאימה לכם.

מתי כדאי לדאוג לביטוח חובה?
גם אם זה נערך ברגע האחרון או לאחר שכבר קיבלתם את הרכב החדש, חשוב לדעת שגם אחרי שערכתם את ביטוח החובה, עדיין אתם חייבים לשלמו בבנק כדי להכניסו לתוקף, ולא תוכלו לנסוע עם הרכב לבנק גם אם סיכמתם על הביטוח ולא שילמתם עליו עם חותמת בנק. ההמלצה היא לפנות אל חברות הביטוח רגע לפני תום תוקף ביטוח חובה, כך שהביטוח החדש יכנס לתוקפו בדיוק כשיפוג תוקף הנוכחי.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר