ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב מחירים

כשאתם פונים לקבלת הצעת מחיר מחברת ביטוח רכב, התחילו מהצעות לביטוח יחיד. כל ביטוח בנפרד יכול לקבל הצעת מחיר משלו אולם יתכן כי המחיר יוזל אם תשלבו שני ביטוחים ביחד כמו ביטוח מקיף וביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג´ או ביטוח חובה וביטוח צד ג´. מחירי ביטוח רכב ידועים כיקרים יותר לאופנוענים, משום שהם עושים את הביטוח דרך חברת הפול (אף חברת ביטוח לא הייתה מעוניינת לבטחם ומכאן היקור במחיר), אולם כיום ניתן לעשות ביטוח לאופנוענים תוך שימוש באמצעי תשלום נוחים ותשלומים דרך חברות ביטוח רגילות.

כיצד ניתן להוזיל לביטוח רכב מחירים?
ראשית, לשמוע הצעות ביטח שונות ולברור מתוכן את הכי משתלמת. כך תוכלו להזין פרטים באתר להשוואות מחירים, לקבל שיחות טלפון ולהתמקח על המחיר. שנית, אם נכנסים בעובי הקורה ומבררים מה כל סעיף כולל, נוכל לשלוט בנתונים הכספיים של הצעת הביטוח. לדוגמה- תוכלו לקבל הנחה נוספת על היותכם נהג יחיד ברכב, יכול להיות שאתם בני 22 ולא יודעים שישנה הצעת ביטוח רכב זולה יותר שמחכה לכם אצל חברת ביטוח שנהג צעיר אצלה הוא רק עד לגיל 21 – לכן לא תיאלצו לשלם את התוספת הנהוגה, ועוד. נתון נוסף המשמש לתמרון במחירים הוא סעיף ההשתתפות העצמית- בררו אם ישנו סעיף ביטול השתתפות עצמית. אם כן- זה אומר כי לא תשלמו דמי השתתפות עצמית אם תעשו תאונה, אבל תשלמו פרמיה גבוהה יותר למחיר הפוליסה.

חידוש ביטוח רכב
חברות ביטוח לא רשאיות לחדש לכם אוטומטית את הביטוח שלכם משנה שעברה. ישנו צורך בהסכמתכם החתומה. מצד שני, אל תאשרו זאת באופן אוטומטי, משום שהמחירים נזילים, משתנים וכך גם הנתונים שלכם ושל הרכב שברשותכם. תוכלו להשיג לביטוח רכב מחירים זולים יותר בכל פעם מחדש!

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר