ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

סוכן ביטוח רכב

בעת החיפוש אחר פוליסת הביטוח המשתלמת ביותר בחברת הביטוח האמינה ביותר, כמעט תמיד מתייחסים אך ורק למחיר ולתוכן הפוליסה. אין ספק שהחלק הכי חשוב הוא התוכן של הפוליסה והמחיר מאוד מכריע, אך חשוב מאוד להתייחס גם לשירות שניתן בחברה על ידי סוכן הביטוח שלכם. כל סוכני הביטוח יהיו מאוד נחמדים כאשר הם מנסים למכור לכם פוליסה ויפליגו בשבחי הפוליסה והשירות אך חשוב לדעת שסוכן הביטוח יהיה לצידכם לא רק כשהוא רוצה משהו מכם (רכישת הפוליסה המוצעת) אלא גם כאשר אתם זקוקים לו (בעת תאונה או תקלה).

מה דרוש מסוכן ביטוח?
לאחר תאונה לרוב כולם מאוד לחוצים והיסטריים ולא יודעים מה אמורים לעשות בשלב הבא. סוכן ביטוח טוב ידאג להכווין אתכם לעשות בדיוק את הדברים הנכונים כדי לפתור את המצב בצורה הפשוטה, המהירה והזולה ביותר. חברות ביטוח רבות מציעות שירותי גרירה ושירותי רכב חלופי כדי לפתור בעיות רבות, ויש אף סוכנויות ששולחות לשטח את הסוכן על מנת שיסייע לכם וינהל את כל מה שצריך במקומכם. אם דברים אלה דרושים לכם בררו האם אלה חלק מתנאי הפוליסה (מייקר את המחיר לרוב).

איך בוחרים סוכנות ביטוח?
כמובן שסוכן ביטוח אדיב ואמין זה חשוב מאוד, אך גם אם הוא האדם הטוב בעולם, חיוני שתהיה מאחוריו סוכנות מבוססת ואמינה. על מנת להכיר את החברה לעומק כדאי לשאול חברים להמלצות ולהתרשם מהנאמר באינטרנט ובעיתונות.

ומה עם הפוליסה?
כמובן שהעיקר זו פוליסת הביטוח. כדאי להתרשם מפוליסות הביטוח המוצעות על ידי מספר חברות ביטוח ולבחור פוליסה אשר תתאים לכם ותהיה מקיפה וממצה. כדאי להשוות את התנאים ואת תוכן הפוליסה בין החברות השונות ואז לבחור את הפוליסה הזולה, כל עוד השירות בחברה זו נראה לכם טוב – שווה להוסיף קצת כסף כדי לדעת שאתם בידיים טובות.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר