ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

הצעות ביטוח מקיף

ביטוח מקיף הוא תוספת לביטוח חובה, אך הוא עצמו אינו ביטוח שחובה על- פי חוק לעשותו. רוב בעלי המכוניות אכן מבוטחים בו, משום נחיצותו. ביטוח מקיף נחשב לביטוח היקר מבין השניים, משתי סיבות עיקריות: יוקרת החלפים וריבוי תביעות הביטוח המצריכות הוצאות מיוחדות. את הוצאות תביעות הביטוח הללו מכסות חברות הביטוח באמצעות כספי המבוטחים, אשר משולמים מדי שנה בכל פעם מחדש ואינם מצטברים משנה לשנה, בין אם נוצלו ובין אם לאו.

מדוע כדאי לשמוע כמה הצעות ביטוח מקיף?
חברות ביטוח רבות מתגאות שמחיר הביטוח שהן מאפשרות ללקוחותיהם הוא הזול ביותר, אף אם הלקוח נשלח להשוות בעצמו את מחירי הביטוח החברות ביטוח שונות. הלקוח עשוי לחזור בתשובה חיובית להצעה הזולה הזו, אולם תמיד ישנו האיש הקטן שאינו קורא בין השורות אלא כיסו לחוץ עליו והוא רוצה לחטוף את הזול ביותר שהוא שומע עליו (ואח"כ – אלהים גדול). מה שקורה לאחר מכן- זה שבזמן שישנו צורך לתבוע את הביטוח, הוצאות ההשתתפות העצמית כל- כך גדולות, שלא ידעת שניתן לשנות את הסעיף הזה מראש כדי לחסוך אותן. כעת בזמן תביעה זה אבוד, כי לא ניתן ליהנות מהצעות ביטוח מקיף בדיעבד. לכן, מומלץ לאסוף מספר הצעות ביטוח מקיף, ולהשוות לא רק את המחיר, אלא גם מה אתם מקבלים בעדו.

היכן ניתן לאסוף הצעות ביטוח מקיף?
כיום ישנה דרך פשוטה אשר משמשת אנשים רבים- השוואת מחירים דרך אתר אינטרנט. שיטה זו לא עולה לכם כסף, ונציגי חברות הביטוח מתקשרות אליכם תוך דקות ספורות. היות וניתן לקבל הצעות ביטוח מקיף לחוד מחובה, תוכלו לעשותו אצל חברת ביטוח אחרת מזו שעשיתם את ביטוח החובה אצלה, ותיהנו מרכישה משכילה של הביטוח.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר