ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב חבר

כל ביטוח קולקטיבי מעניק הנחה. הביאו מספר רב ככל הניתן של חברים, ותקבלו הנחה על כך. כך הוקם מועדון חבר לשירות משרתי הקבע והגמלאים החל משנת 1993 ובו מעל 100,000 בתי אב. כלומר, 100,000 החברים ובני משפחותיהם נהנים מהנחות ומפעילויות. מועדון חבר פועל בתחום כרטיסי האשראי, תוי קניה ומבצעים, הנחות בבתי עסק ועוד, על- מנת להגדיל את הכנסתם הפנויה של חבריו. המידע על כל אלו מגיע באמצעות דיוור ישיר בתדירות של כפעמיים בחודש. בנוסף ישנו אתר פעיל שמתעדכן באופן שוטף.

מהו ביטוח רכב חבר?
בנוסף לפועלה בתחום הביטוחים למיניהם, גם בתחום ביטוח רכב חבר יוצאת במבצעים משתלמים, כשיתוף פעולה בינה לבין סוכנויות לביטוח רכב או מול חברות הביטוח עצמן, תלוי בסוג הרכב המבוטח. בדרך- כלל מוצעים מסלולים סטנדרטיים אשר מתאימים לרוב אוכלוסיית הצרכנים. מסלולים אלו מוזלים במיוחד, אך אינם כוללים סעיפים מיוחדים שאותם בעל רכב עתיד להוסיף, כמו ביטוח תכולת רכב, שמשות, גרר, הוצאות משפטיות ועוד. זאת בנוסף למבצעי רכישת רכבים המגיעים לאנשי- הקבע. במידה ואנשי הקבע הם נהגים חדשים או צעירים, ביטוח רכב חבר יכול להיות יעיל עבורם, משום שגם לקהל היעד הזה ישנם מבצעים. כדאי להשוות תמיד מחירים, משום שההטבות ניתנות לעתים בסעיפים לא רלוונטיים כמו למשל ביטוח לכל נהג ללא תוספת תשלום.

מדוע כדאי לבדוק הצעת ביטוח רכב חבר?
נצא מנקודת הנחה שהשוואת מחירים היא בחינם ותמיד יכולה לעזור לכם להחליט תחת איזו חברת ביטוח להיות מבוטחים. חשוב לשים לב לא רב לסעיפים המוזילים לכם את ביטוח הרכב, אלא מה תקבלו ומה תיאלצו להוסיף במקרה שבו תזדקקו להפעיל את הביטוח. בנוסף, בדקו כל ביטוח בנפרד מול חברות הביטוח וראו אם משתלם לכם ביטוח משולב- חובה ומקיף בהנחה במועדון חבר או כל אחד בנפרד אצל חברת ביטוח שונה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר