ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

סוכנות ביטוח רכב

בחירת חברת ביטוח רכב היא בחירה הרת משקל. ביטוח רכב גם עולה לנו לא מעט כסף מדי חודש, וגם יכול להתגלות למשמעותי במיוחד עבורנו בשעת הצורך. לכן בעת בחירת ביטוח רכב חשוב למצוא חברת ביטוח רכב שגם מציעה ביטוח איכותי שמספק לנו את כל הצרכים, גם להשיג את זה במחיר לא גבוה וגם לוודא כי חברת הביטוח מעניקה שירות אישי וטוב לא רק בעת מכירת הפוליסה אלא גם בשעת הצורך במקרה של תאונה או גניבה.

איזה ביטוח לעשות ואיפה?
ביטוחי הרכב הקיימים הם ביטוח חובה, ביטוח צד ג´ וביטוח מקיף. ביטוח החובה הוא לא אופציונאלי וכדאי לעשות השוואת מחירים מכיוון שלרוב תוכן הביטוח זהה, או בעל הבדלים פעוטים, ואילו ההבדל במחיר בין חברות הביטוח יכול להיות משמעותי. רוב חברות הביטוח מציעות מבצעים ומחירים טובים יותר כאשר עושים אצלן גם ביטוח חובה וגם אחד משני הביטוחים המשלמים האחרים. עם זאת חשוב לדעת שלא חובה לעשות ביטוח משלים וביטוח חובה באותה חברת ביטוח רכב – זה פשוט לרוב משתלם. ביטוח מקיף מכיל בתוכו את ביטוח צד ג´ והוא היקר ביותר. מי שמחזיק ברכב ששוויו לא רב מומלץ לעשות ביטוח צד ג´ ולוותר על המקיף (לא מומלץ להחזיק אך ורק בביטוח חובה).

שירות של סוכנות ביטוח רכב
אנשים רבים בוחרים בביטוח שלהם אך ורק לפי ההצעה הזולה ביותר. אחרים שיותר מעמיקים בודקים לעומק את תוכן הביטוח ומה בעצם הם מקבלים תמורת כספם – הואיל וישנן ביטוחים שמחירם זול יותר אך למעשה הערך שלהם בשעת הצורך אינו גבוה ולכן ביטוחים אלה אינם כדאיים. כדאי מאוד להתייעץ ולשמוע חוות דעת מאנשים לגבי השירות בשטח שניתן על ידי החברה – איך היא מתנהלת והאם היא עוזרת ובאיזו מהירות במקרה של פגיעה ברכב

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר