ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח מקיף

אתם מחפשים ביטוח מקיף שיתאים לרכבכם ויהיה זול? שוק מחירי הביטוח מקיף רחב ועלול להגיע לפער מחירים של מאות שקלים על גב המבוטח. את זאת המבוטח עשוי למנוע על ידי שתי בדיקות. הראשונה היא עיון במחשבון התעריפים של הביטוח לרכב, והשניה היא השוואת מחירי ביטוח בין החברות. על ידי המחשבון  תקבלו תמונה שבתוכה נמצאים המחירים המוסכמים על- פי חוק על המפקח על ביטוחי הרכב. גם שם הפערים עלולים להגיע למאות שקלים, אולם אם ההצעות שאתה מקבל חורגים ממחירים אלו- תוכלו להתלונן על כך לגוף המפקח על התעריפים.  זוהי בדיק 

"שקל בצד ליום סגריר"
ביטוח מקיף לרכב חייב להתחדש מדי שנה. אמנם הוא לא חובה על פי חוק, אך הוא משתלם ביותר היות ואין לכם החזרים במידה ונעשה נזק כשבאותו הזמן לא היה לכם ביטוח כלל. לא ניתן לקבל בדיעבד פיצוי על נזק שנעשה או על תביעות ביטוח של חברה חיצונית (במקרה הזה יתבעו אתכם ולא את חברת הביטוח, וכאן מדובר בסכומים גבוהים מאוד). מהסיבה הזו חשוב במיוחד להיות מבוטחים ללא הפסקה, כי לא ניתן לצפות מה ילד יום, ואף נהגים זהירים עלולים להיות מעורבים בעל כורחם במקרה תאונה, או שהרכב יתדרדר ויחבל ברכוש אחר.

מהן ההטבות והכיסויים בביטוח מקיף?
ישנו כיסוי על נזק מפגיעות שנעשו לרכב עקב פגיעה בו או כל נזק שנגרם לו- בעקבות אסון טבע- שטפונות, רעידות אדמה, נפילת עצים ועוד. כדי לכסות מקרים של תביעות צד שלישי- עשו ביטוח צד ג´ שבו אתם מחליטים מהו גובה ההשתתפות העצמית שלכם לאחר התרחשות התאונה, כמובן שזה משפיע על גובה סך התשלום לביטוח. בנוסף תוכלו לבטח בעוד תוספות ביטוח שלא כלולות בביטוח חובה, בביטוח המקיף ובצד ג´.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר