ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב לשבוע

אתם נוסעים לחו"ל ומעוניינים למסור את הרכב לנהג שאינו כלול בפוליסת הביטוח שלכם? אתם חייבים לחדש את הביטוח בקרוב, כששבוע לאחר מכן מקבלים רכב מהעבודה? אתם בשעה טובה קונים רכב במקום האופנוע שלכם וזה בעוד שבוע? ומה עם רכב חדש שאמור להגיע אליכם בקרוב? כל אלו דורשים, אם הנכם משתמשים בינתיים ברכבכם, ביטוח חובה כמובן, לפחות. אתם לא רוצים לבטח את הרכב לשנה שלמה (מדובר בסכום של אלפי שקלים)- אז מה ניתן לעשות?

איך לעשות ביטוח רכב לשבוע?
ביטוח רכב הוא ספציפי לרכב מסוים ולא ניתן להעתיק ביטוח מרכב אחד לשני, אף אם אלו הולכים להיות אותם הנהגים הקבועים שברכב, באותם התנאים. אין בעיה, וזה יכול להשתלם לכם אפילו. זה עדיף ממוניות והטרטרות באוטובוסים. חברות לביטוח רכב מאפשרות ביטוח רכב של מינימום שבעה ימים. לשבוע יש מחיר מסוים- לפי 5% מהפרמיה השנתית, ולאחר מכן כל יום שנוסף לו מחושב גם הוא – לפי 0.3% מהפרמיה השנתית. כל חברות הביטוח חייבות לנהוג על- פי נוהל זה.

מה שחברות ביטוח לא אוהבות להציג בפני הלקוחות
ניתן לשלם עבור שנה שלמה ולבטל לאחר זמן מה, אולם חברות הביטוח הישירות תעמדנה לכם מכשולים בסכום 50% מהפרמיה בתוספת חישוב כל יום שלא נוצל עד תום התקופה, בעוד החברות המסורתיות תיקחנה 10% + חישוב כל יום. חברות ביטוח לא תצגנה את העובדה המשתלמת ללקוחות- שניתן לבטל בתנאים משתלמים, אולם אם זה לאחר 320 יום- זה יכול להשתלם, אולם המכשול שעומד בפני הלקוח הוא היעדר אינפורמציה- חברות הביטוח לא מספקות את המידע. כל הנתונים האלו תקפים לגבי כל סוגי הביטוחים לרכב- חובה, מקיף וצד ג´, לכן יש צורך לחשב את הביטוחים שבהם ביטחתם את רכבכם באותה חברת הביטוח אותה אתם רוצים לעזוב.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר