ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מה זה ביטוח לרכב הפול?

ביטוח הפול הינו ביטוח אשר כל תפקידו להגן על כל אלו אשר לא הצליחו לרכוש ביטוח חובה לרכב או כל אלו אשר נדחו על ידי חברות הביטוח האחרות בגין בעיה כזו או אחרת ושלהם לא נותרה שום ברירה אחרת. ביטוח הפול נועד להגן על כל אותם אנשים ולספק פוליסת ביטוח רכב תקנית שתגן על המבוטח במקרה של אירוע ביטוחי.

מי מחזיק בפול?
על פי החוק חייבת להיות כל חברת ביטוח חברה בפול ביחס שווה לגובה פרמיות הביטוח של השנה שעברה. כך בעצם מחלקות כל חברות הביטוח בארץ את עוגת הפול - כאשר זאת הם עושים כחלק מהרגולציה בשוק ביטוח הרכב.

מתי כדאי לעשות הפול?
במידה ונדחתם כבר על ידי חברת ביטוח או סוכנות ביטוח אחת בנוגע לרכישת ביטוח חובה, כדאי שתשקיעו כמה ימים נוספים במציאת ביטוח אחר וזאת עקב מחיר ביטוח הפול אשר יקר משמעותית ממחיר ביטוח הרכב הממוצע בישראל. לעיתים בניגוד לכל הסיכויים, תוכלו למצוא חברת ביטוח רכב שתוכל בכל זאת לאפשר לכם לרכוש את ביטוח החובה לרכב.

לא מצאתי אף חברת ביטוח שתסכים לבטח מה עושים?
אז כנראה שהפול היא בכל זאת החברה בשבילך.  הרם בהקדם את הטלפון לאחד מסניפי פול בישראל וברר על מחירי הביטוח ואפשרויות הרכישה - במידה ועשיתם זאת ברגע האחרון - כדאי שתזדרזו.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר