ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

בטוח נהג חדש

נהג חדש הוא כל נהג מרגע הוצאת הרישיון הראשונה שלו ועד שנתיים לאחרי כן. משך כל התקופה הזו הוא נושא על כתפיו אחריות רבה, והרשויות רואות כל עבירה על החוק בחומרה רבה. באחריותו של הנהג החדש ליידע את חברת הביטוח וליצור בטוח נהג חדש, גם אם כבר יש בטוח לרכב בו הוא נוסע. לנהג חדש יש כמה תנאים בל יעברו, עד כדי כך שאם הוא לא ממלא את התנאים הללו בשעת עבירה, העונש שיופעל עליו יהיה חמור יותר מזה שיוטל על נהג ותיק, ואף יגדיל את דמי הביטוח באופן דרסטי מאשר העונש שהיה מופעל על נהג ותיק.

מהו בטוח נהג חדש?
בטוח נהג חדש נכון לנהגי כל סוגי הרכב, מרכב דו- גלגלי לרכב פרטי, מסחרי ואילך. באופן כללי, בטוח נהג חדש משולם בנוסף לביטוח המשולם לרכב, ויכלול סעיפים מסוימים שייקרו את מחיר הביטוח, וזאת לאחר שבמקרי תביעות קודמים, הסטטיסטיקה מורה כי יש שימוש בסעיפי ביטוח אלה יותר מנהגים ותיקים. כדי שחברת הביטוח תוכל לכסות מראש על סכומי הכסף המוצאים בתביעות הביטוח, היא דורשת אותם מראש. יש החמרה בעונשים של עבירה על חוקי התנועה על נהגים חדשים, והסיכויים לשלילת רשיונם גבוהה יותר, גם אם הפר זכות קדימה, לא ציית לרמזור או שעבר עבירות תנועה עם נפגעים. במקרה כזה, יש זכות לחברת הביטוח לייקר מאוד את סכום הביטוח או לא לבטח את אותו הנהג כלל בעת חידוש הביטוח.

ומה לגבי נהג חדש מבוגר?
חלק מחברות הביטוח מגדירות לעצמן את גיל הנהגים הותיקים הזכאים להנחות מתוקף גילם וותק הנהיגה שלהם. במידה והנהג החדש הוא בן 35 ואילך, גיל שבדרך כלל מזכה את הנהג בהנחות ביטוח, הנהג ישלם את התוספת לחברת הביטוח ולא יהיה זכאי להנחות שהיו ניתנות לו בשל גילו.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר