ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטול ביטוח רכב

ביטול ביטוח רכב יכול להגיע משני הצדדים החותמים על הביטוח, אולם לא תמיד ישנו אותו פתרון לביטול הביטוח. חברת ביטוח יכולה להחליט להפסיק ביטוח במקרה שבעל הביטוח מסרב למגן את רכבו למשל לבקשת הביטוח- משום שלרכב יש סיכוי גבוה להפגע או לגרום לתאונה, או שבעל הביטוח מסרב לשלם לחברת הביטוח את הפרמיה מסיבה מסוימת (ויש פה תהליך). ישנם מקרים בהם בעל הביטוח מחליט לבטל את הביטוח שלו עקב מעבר לחברת ביטוח אחרת או קבלת רכב עבודה אשר כבר מבוטח בתנאים טובים יותר.

מה הקנס על ביטול ביטוח רכב?
בשנים האחרונות ישנן תלונות רבות שהתקבלו במועצה לצרכנות, על קנסות יציאה גבוהים מחברת הביטוח שבה ביטחו את רכבם, גם אם לא היה זה באשמתם. המועצה לצרכנות בדקה זאת ומצאה שההליכים הם תקינים- חברת הביטוח רשאית להשאיר לעצמה כ- 10% מדמי הביטוח רכב השנתיים על חודש או חלק ממנו. בנוסף לכך היא רשאית לקחת עוד נתח של 10% כקנס. את המילים הקטנות הרשומות בחוזה, שעל הביטוח יש להודיע כ- 21 ימים לפני כן, אין הן מציינות בפני חותם החוזה בדרך כלל. לכן בבואכם לחתום ולשלם על חוזה ביטוח, היו בקיאים על פרטיו- שמרו על האינטרסים שלכם.

מתי עושים ביטול ביטוח לרכב?
הביטול הינו פרי יוזמת המבוטח בעת גניבה של רכב, יציאתו מכלל שימוש, מעבר לחברת ביטוח אחרת ועוד. כמובן שלחברת הביטוח יש אינטרס להשאיר את מבוטחיהם בחיקה, ותהליך הביטול מקשה לעשות זאת מיד. כאשר המבוטח עושה זאת שלא בניסיון הונאה או הפרת- חוזה, ישולם לו בדרך כלל חלקו היחסי שנותר מתקופת הביטוח המקורי, וזאת על- פי חישוב קבוע וידוע מראש. בררו מה עדיף לכם- ביטול או הקפאה?

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר