ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

החזר ביטוח חובה

החזר ביטוח חובה חל במספר מקרים, אולם לא בכל המקרים יחס ההחזר שווה. זה תלוי כמובן מי מפר את החוזה שסוכם מלכתחילה, ומהי הסיבה, אותה דורשת חברת הביטוח לדעת. כמובן, ישנם מקרים בהם ידוע מראש למבוטח כי יהיה עליו לרכוש ביטוח לטווח זמן קצר- דבר שיעלה לו בדרך כלל יותר מסכום התשלום היחסי השנתי, ויכול להיות שהמבוטח יפסיק את משך תקופת הביטוח שלו מסיבות שאינן תלויות בו, ואז- חברת ביטוח רכב מזכה אותו בסכומי כסף המחושבים להלן.

מתי חל החזר ביטוח חובה?
יש להבדיל בין קיצור תקופת הביטוח שנעשה על- ידי חברת הביטוח, מול קיצור תקופת ביטוח על- ידי המבוטח, כמו למשל- מעבר לחברת ביטוח אחרת. באם הביטול נעשה על- ידי החברה המבטחת ומסיבה שאינה הפרת תנאים על- ידי המבוטח או בניסיון להונות, חברת הביטוח תחזיר את האופציה הגבוהה יותר מבין השתיים: א. סכום הכסף ששילם המבוטח עד לסיום החוזה, או ב. סכום הכסף שנותר למבוטח לשלם עד תום התקופה המקורית של חוזה ביטוח. אולם אם זה ביטול ביטוח שנעשה על- ידי המבוטח, ישנו חישוב שבו תקופת הביטוח המינימלית עליה ניתן לשלם היא כשבוע ימים, ומעבר לכך יש תשלום של 0.3% על כל יום נוסף מתוך התשלום הכולל של הביטוח אם היה משולם לשנה שלמה.

מהם ההחזרים שחברת הביטוח חבה למבוטח שביטל?
 אם מכרתם את הרכב או שהסיבה לביטול היא גניבה או הוצאת הרכב מכלל שימוש - חברת הביטוח תשלם את ההחזרים בהתאם ליתרת תקופת הביטוח, אולם אם סיבת החזר ביטוח חובה אינה מאלה - חברת הביטוח תגבה מהמבוטח 5% מסך דמי הביטוח השנתיים ועוד 0.3% בעד כל יום שהרכב היה מבוטח אצלה.

טיסות זולות

 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר