ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח חובה לאוטו

אחזקת אוטו היא לא עניין של מה בכך. כל רכב דורש תחזוקה שוטפת: דלק, ביטוח, נקיון ותיקונים – להיות בעל רכב במאה ה-21 זה תיק לא קטן. מכיוון שאנחנו משקיעים כל כך הרבה בכלי התחבורה שלנו, חשוב למצוא חברת ביטוח אשר מציעה לנו את הביטוח חובה המשתלם ביותר. כפי שאתם בוודאי יודעים, במדינת ישראל אסור לנהוג ברכב שאינו מבוטח בביטוח רכב חובה והעונש בחוק על כך הוא חמור.

מה תפקידו של ביטוח החובה לאוטו?
ביטוח חובה תפקידו להגן על המבוטח מפני פגיעות גוף שנגרמו בתאונה שמעורב בה הרכב. הביטוח משלם על הטיפול הרפואי (רופאים, בדיקות מעבדה, ניתוחים ואשפוז) שנגרם לנהג, לאחד מהנוסעים ברכב, להולך רגל או רוכב אופניים שנפגע או לנהג ברכב אחר.

מחירים של ביטוח חובה לרכב
המחיר של ביטוח חובה לרכב משתנים מחברה לחברה. לכן כדאי לעשות סקר שוק מקיף ולבדוק אילו חברות מציעות את המחיר הטוב ביותר, אך יש לשים לב שההוזלה לא באה על חשבון התנאים בפוליסה עצמה. הנה מספר גורמים שמשפיעים על מחיר הביטוח:
א. גיל הנהג משפיע על המחיר. נהגים חדשים וצעירים משלמים פרמיות גבוהות יותר.
ב. מי שלא היה מעורב בתאונת דרכים לפחות 3 שנים ישלמו סכום נמוך יותר באופן ברור מאנשים שכן היו מעורבים בתאונות דרכים.
ג. נהג שבתיקו הרשעות רבות על עבירות תנועה בעבר ואף שלילת רישיון ישלם יותר.

ביטוח חובה לעומת ביטוח מקיף וצד ג´
זה המקום הנכון לציין שהביטוחים הללו שונים בתכלית. נהגים לא מחוייבים על ידי החוק להחזיק בביטוח מקיף או צד ג´, בניגוד לביטוח החובה. בנוסף, ביטוח חובה אינו עוזר לנהג בשום אופן על מנת לקבל פיצוי על נזק שנגרם לרכב או במצב של גניבה או שוד.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר