ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

בטוח מקיף

ביטוח מקיף הוא חלק ממערכת הביטוח שנהג זקוק לו כיום כאשר הוא מחליט לעלות על הכביש, מדינת ישראל קבעה בחוק כי כל נהג חייב להיות בעל ביטוח חובה ממשלתי כאשר הוא עולה על הכביש, אך מעבר לכך ישנם שני סוגי ביטוחים נוספים, ביטוח מקיף לרכב וביטוח צד שלישי המספקים הגנה מקיפה ביותר במקרה של נזק לרכב הנהג.

מדוע צריך להשתמש בביטוח מקיף?
ביטוח מקיף לרכב הוא ביטוח חשוב מאוד בעיקר כי הוא מכסה כמעט כל נזק שיכול להיגרם לרכב, פוליסת ביטוח מקיף מגנה על הנהג במקרים של גניבות רכבים,נזקים סביבתיים מהטבע וגם נזקים שנגמרים על ידי נהגים אחרים. ביטוח רכב שכזה מאפשר לנהג להיות שקט ורגוע כאשר הוא עולה על הכביש. בעצם הנהג בטוח שלא משנה מה יכול לקרות  לרכבו, הוא מכוסה  ותהיה באפשרותו לתקן את הרכב באמצעות פיצוי כספי או קבלת פיצוי כאשר אין אפשרות לתקן את הרכב.
ביטוח רכב מקיף הוא חשוב כפליים, ולמרות שאין חובה  לעשותו על פי חוק במדינת ישראל, הוא חשוב וחובה לכל נהג שכן אי אפשר לדעת אף פעם מתי תזדקק לו באמת, ובמקרים הללו הפוליסה תגן עלייך מכל צרה.
במדינה כמו ישראל שבה תאונות דרכים וגניבות רכבים הם חלק מן השגרה וקורות כל כמה דקות חשוב למען ביטחונך הכלכלי והנפשי שתחזיק בפוליסת רכב מקיף אשר תיתן לך שקט נפשי ופיתרון לכל צרה.

מדוע להשתמש בהשוואות מחירים?
כיום מחירי הביטוח המקיף לרכבים שונים לגמרי מבעבר, המחירים בין החברות השונות יכולים להיות בעלי הפרשי מחיר של מאות שקלים, לכן בדיקה נכונה ומעמיקה של מחירי הביטוח בין החברות השונות יכולה לחסוך להם הרבה מאוד כסף, לכן פנו אלינו לאתר קולבייט ואנחנו כבר נשלח לכם את ההצעות המתאימות לכם לביטוח המקיף לרכב ובכך תוכלו לחסוך זמן יקר בהשוואת ביטוח מקיף לרכב.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר