ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב יומי

ביטוח רכב יומי הוא דבר אפשרי וקיים בכל חברות הביטוח, לעיתים אנו בוחרים לנסוע ברכב ביום אחד בלבד או לבחור בנהג שמצריך לבטח אותו בביטוח מיוחד כמו נהג צעיר או נהג חדש ולכן במקרים הללו כדאי לבטח את הרכב רק ליום אחד במקרים בהם אתם מתכוונים להשתמש ברכב ביום אחד או במספר ימים בלבד, כמובן שניתן לבטח את הרכב גם למספר ימים או אף חודש.

חובה לרכוש ביטוח!
נסיעה ברכב בכבישי ישראל היא כיודע לעיתים יכולה להיות מאוד מסוכנת וגם אם אנחנו הנהגים הטובים היותר אנחנו עדיין לא חוסכים מעצמנו את אפשרות הפגיעה ברכב או בנפש כאשר אנו עולים על הכביש, אז על מנת שתוכלו לנסוע למחוז חפצכם בראש שקט וללא דאגות בטחו את הרכב למספר הימים שבהם תרצו להשתמש ברכב ובחרו בביטוח המתאים לסוג הנהג ולסוג הרכב. נהיגה ללא ביטוח היא לא רק לא חוקית אלא גם מסוכנת מאוד כי במקרה של תאונה לא יהיה מי שיכסה את הנזק שיכול להיגרם לרכב או גרוע מכך לגופכם שלכם, ביטוח אפילו ליום אחד יכול לעזור לכם לצאת מצרה במצב של תאונה אשר יכולה להיגרם בכל יום ובכל עת.

כיצד אנו יכולים לעזור לכם?
טווח המחירים של הביטוחים בין החברות השונות יכול להיות בעל פער גדול מאוד אפילו אם הביטוח הוא לכמה ימים בלבד, התחרות הגדולה על כל לקוח בין כל חברות הביטוח גורמת לחברות הביטוח השונות לייצור מבצעים שונים ולהוריד את מחירי הביטוח, אנו יכולים לעזור לכם, צרו עמנו קשר דרך האתר בצור הקשר ואנו נשלח לכם את ההצעות הטובות ביותר של חברות הביטוח השונות ובכך תוכלו להשוות בין מחירי הביטוח השונים ולהחליט איזה ביטוח מתאים לכם ולרכבכם.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר