ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב טיפים

ריכזנו עבורכם מספר טיפים חשובים הקשורים בביטוח הרכב:

דמי כינון
כאשר מבטחים את הרכב בביטוח מקיף חיוני לוודא שהפוליסה פוטרת מתשלום דמי כינון והוא נעשה באופן אוטומטי. חשיבות סעיף זה מתבטאת במקרה של תאונה, שהמבוטח ישלם אך ורק השתתפות עצמית אשר נקבעה בפוליסה ללא סכום נוסף שהוא אחוז מסוים משווי הרכב.

ספקי שירותים
בידקו אילו חברות מספקות שירותים (מוסכי הסדר, גרירה, שמשות) במצב שהרכב ניזוק. חשוב שהספקים הללו יספקו שירותים ברמה הכי גבוהה של שירות ואיכות. זאת ועוד, במידה ומגיע לכם בתנאי הפוליסה רכב חלופי – ודאו כי הוא יגיע לידכם תוך יממה עד 3 ימים (תלוי בהסכם עם חברת הביטוח).

Total Loss 
ודאו שמצב של טוטאל לוס נקבע כאשר הנזק לרכב נקבע ב-50% משווי הרכב ולא יותר מכך. כך תימנעו מלחזור לכביש עם מכונית שעברה תאונה קשה וכן תקבלו פיצוי בהתאם למחירון הרכב.

מחיר ביטוח רכב
בעת חיפוש אחר חברת ביטוח חשוב לבדוק את מחיר הביטוח, תנאי התשלום וגובה ההשתתפות העצמית. חברות ביטוח רבות יציעו לכם ביטוח במחיר מפתיע (לטובה) אך אליה וקוץ בה, סעיף ההשתתפות העצמית גבוה במיוחד. אין ספק שמחיר הביטוח הוא אספקט חשוב אך יותר מהותי לבדוק מה התמורה לתשלום.

שירותים נוספים המוענקים בפוליסת הביטוח
אחד המרכיבים החשובים בביטוח הרכב הוא הנוחות של הלקוחות. בידקו אם חברת הביטוח שולחת נציג במקרה של תאונה שיטפל בכל הסידורים הדרושים, האם הרכב החלופי מגיע עד הבית והאם יש עוד שירותים אפשריים אשר יעזרו לכם במידת הצורך.

חיסכון כספי
ברוב חברות הביטוח, במידה וביטוח החובה והביטוח המקיף או ביטוח צד שלישי נרכשו באותה חברת ביטוח, תהיו זכאים להנחה נוספת בתשלום לביטוח.


השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר