ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מחירי ביטוח מקיף לרכב

קניית  רכב היא כבר מזמן איננה ההשקעה היחידה שאנו עושים לטובת הפח הממונע בעל ארבעת הגלגלים אשר אחראי מהיום על תנודתנו למרחקים. ביטוחי הרכב כגון ביטוח רכב מקיף וחובה הם כבר מזמן חלק בלתי נפרד מחבילת הרכב. כיום מציעות חברות הביטוח הרבות וסוכני הביטוח דילים רבים ומשתלמים על מנת שתבחרו בסופו של דבר לעשות את הביטוח שלכם בחברה שלהם.

מהו ביטוח מקיף?
ביטוח מקיף הינו הביטוח הכולל והמשתלם ביותר במקרה של אירוע, כאשר הוא מכסה כמעט הכול, ולעיתים דורש השתתפות עצמית נמוכה במקרה של תאונה. בגלל היותו הביטוח המתקדם ביותר זהו הביטוח היקר ביותר בשוק, אך חשוב מאוד לא לטעות- גם המשתלם ביותר.

כיצד נקבעים מחירי ביטוח מקיף?
מחירי ביטוח מקיף נקבעים על פי מספר פרמטרים: הפרמטר הראשון כולל בתוכו את הנהג, גילו ועברו על הכביש(עברות תנועה וכדומה), ככול שהנהג יותר צעיר או בעל יותר עבירות כך סבירות גבוהה יותר שתשלמו יותר בעבור הביטוח, בנוסף נלקח בחשבון מקום מגוריו של הנהג כאשר קרבה לאזורי הקו הירוק תגדיל את הסיכוי לגניבה ולכן תגדיל את המחיר שישולם.בנוסף נלקחים בחשבון פרמטרים כגון סוג האוטו, מס´ תאונות שעבר וכדומה.. הכול על מנת למצוא את הנוסחא הנכונה שתעריך בצורה המדויקת ביותר את שובי הביטוח.

ומהם המחירים?
כפי שציינו מחירי ביטוח מקיף משתנים מחברה לחברה ונקבעים על פי פרמטרים דומים, לכן ינועו מחירים אלו בין 3000 ל4000 ₪ כאשר המחיר הסופי כאמור נקבע על פי הפרמטרים השונים.
מעוניינים לשמוע ולקבל עוד הצעות מחיר מפתות גם לגבי הביטוח המקיף שלכם? צרו עמנו קשר באתר ואנו נשמח לעזור לכם לקבל את המחיר הטוב ביותר והמשתלם ביותר!

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר