ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מחירון ביטוח מקיף

כיום ציבור הנהגים מחזיק בפוליסת ביטוח חובה לרכב שכמובן ללא הפוליסה לא ניתן לנהוג ברכב ולעלות על כביש במדינת ישראל. ישנה פוליסה נוספת שהיא לא פחות חשובה והיא פוליסת ביטוח רכב מקיף שתפקידה לספק לך הגנה כוללת יותר במקרים של נזק לרכב.

מהי פוליסת רכב מקיף?
ביטוח מקיף לרכב הוא דבר חשוב מאוד בעיקר כי הוא מכסה כמעט כל נזק שיכול להיגרם לרכב, פוליסת ביטוח מקיף מגנה על הנהג במקרים של גניבות,נזקים מהטבע,נזקי צד שלישי וכמובן תאונות.
ביטוח רכב שכזה מאפשר לנהג להיות שקט ורגוע כאשר הוא עולה על הכביש, ובעצם הוא יודע שלא משנה מה יקרה לרכבו, הוא מכוסה מכל הצדדים ותהיה באפשרותו לתקן את הרכב באמצעות פיצוי כספי או קבלת פיצוי כאשר אין אפשרות לתקן את הרכב.
ביטוח רכב מקיף הוא חשוב כפליים ולמרות שהוא אינו ביטוח "חובה" הוא חשוב וחובה לכל נהג שכן אי אפשר לדעת אף פעם מתי תזדקק לו באמת, ובמקרים הללו הפוליסה תגן עלייך מכל צרה.
במדינה כמו שלנו שבא תאונות דרכים וגניבות רכבים הם חלק מן השגרה חשוב למען ביטחונך הכלכלי והנפשי שתחזיק בפוליסת רכב מקיף אשר תיתן לך מרגוע ופיתרון לכל צרה.

מדוע להשתמש במחירון והשוואת מחירי ביטוח מקיף?
פוליסת ביטוח מקיף היא כאמור חשובה אך בנוסף  להשוות מחיר לגבי הפוליסה הוא דבר בעל ערך לכיסך, אין סיבה שתשלם מחיר גבוה מאשר המחיר הקיים בסוכנות ביטוח אחרות.
השוואות מחירים יכולה לחסוך לך עשרות ואף מאות שקלים וישנם הפרשים גדולים מאוד בין החברות השונות, לכן השוואת מחירים דרך אתרינו היא חשובה והכרחית על מנת שלא תשלם מחירים מופקעים ותוכל למצוא את המחיר הרצוי והמתאים עבורך.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר