ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

עלות ביטוח חובה

בביטוח חובה כל רכב אשר נמצא ברשות הרבים חייב, ובעל הרכב חייב לקחת בחשבון את כל הנהגים המשתמשים בדרך קבע באוטו. זה יכול להיות הילד הצעיר שמשתמש בעיקר בסופי שבוע, או האישה שנוסעת עמו לעבודה והסטורית תביעות ביטוח משלוש השנים האחרונות גדולה. כל אחת מהעובדות הללו יכולה לשנות את עלות ביטוח חובה ולא משנה שבעל האוטו עומד לבדו בקריטריונים של קבוצת הסיכון הנמוכה ביותר.

מה קובע את עלות ביטוח חובה לרכב?
הגורמים שקובעים עלות ביטוח חובה לרכב תלויים בנהג עצמו וכוללים את מינו וגילו של הנהג הצעיר ביותר המשתמש דרך קבע ברכב, שלילות רשיון אשר נעשו על- ידי כל נהגי הרכב הקבועים בשלוש השנים האחרונות, תביעות ביטוח משלוש השנים האחרונות של אותם הנהגים. הגורמים הקשורים ברכב הם נפח המנוע, המצאותן (ומספרן) של כריות אויר, ועוד.

לבדוק עלות ביטוח חובה לרכב בכל פעם מחדש
ראשית חשוב לדעת כי ניתן להפריד בין סוגי הביטוחים השונים (עלות ביטוח חובה יכולה להקבע לחוד על- ידי כל חברת ביטוח, עלות ביטוח מקיף וצד ג´ יכולה להיות בנפרד ומחברת ביטוח אחרת). ממוצע עלות ביטוח חובה לרכב נקבעת על ידי משרדי הממשלה (משרד התחבורה ומשרד האוצר) ומשתנה רגולטורית, לכן בכל פעם אשר ברצונכם לחדש את ביטוח הרכב, חשוב להשוות מחירים בכל פעם מחדש.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר