ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב בדואר

חברות ביטוח שונות שולחות ביטוח רכב בדואר.  זהו שירות נוסף מבין מגוון אפשרויות שחברות ביטוח מציעות על- מנת להקל על צרכן הביטוח את חידושו-היות ויש חובה להחזיקו בתוקף ובכל עת. ישנן חברות ביטוח אשר ניתן לבצע את הרכישה לביטוח רכב שהן מציעות בתהליך מקוון בסניפי הדואר בארץ.

מה מציע ביטוח רכב בדואר?
ביטוח רכב חובה חייב להיות לכל רכב. השאלה כיצד ניתן לחדשו. דואר ישראל מציע את השירות הזה החל מסוף שנת 2008, לאחר תקופה ממושכת שבה חברות הביטוח השונות ניסו לסכל זאת. חברת "דואר ישראל" הציעה לא מכבר ביטוח רכב בדואר אשר נבחר על ידי הלקוח מתוך מספר הצעות שמשוות את מחירי חברות ביטוח רכב שונות- ובתוך כך, הלקוח מקבל שלושה ימים חינם ללא תשלום על ביטוח (על- ידי שובר) עד שיבחר בחברת הביטוח. מומלץ בכל מקרה לערוך השוואת מחירי ביטוח- וכך דואר ישראל יעשה זאת עבורכם.

ביטוח רכב בדואר הוא אמצעי נוח
ניתן לרכוש ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג´ , כאשר ישירות לאחר התשלום מונפקת תעודת הביטוח, ולא נשלח אליכם אישור זמני. כל שירות החלפת רכב או תביעות ביטוח יעשה דרך חברת הביטוח הנבחרת. לכן כדאי בכל מקרה להתייעץ עם סוכן של חברות ביטוח מועדפות לקבלת ההצעה הטובה ביותר. ביטוח רכב בדואר לא פוגם בשירות אותו אתם אמורים לקבל מחברת הביטוח הנבחרת.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר