ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח חובה הכי זול

ביטוח חובה- הרי כשמו – כן הוא. אז היכן ניתן למצוא מחיר ביטוח חובה הכי זול? איך בכלל נקבע מחיר ביטוח?

כיצד ניתן להשיג ביטוח חובה הכי זול?
ביטוח חובה מכסה הוצאות ומפצה על נזקים שנעשו לך עקב נזקי גוף לך או לנוסעים איתך ברכב, או להולכי רגל שנפגעו כתוצאה מפגיעת רכבך. זהו ביטוח בסיסי אשר לא מכסה מצד אחד את כל מקרי הנזק העלולים להיגרם בתאונה. כל רכב נוסע חייב בביטוח רכב משולם ובתוקף על- פי חוק. כיצד ניתן לדעת כי לא שילמת את המחיר היקר יותר ממחירי הביטוח? ראשית, ישנו מחשבון תעריפי מחירי ביטוח הנמצא באתר הממשלתי, הנותן את ממוצע מחירי הביטוח אשר מותרים לגביה על- פי חוק (ואכן ישנם פיקוח ואכיפה על קיומם של מחירים חוקיים מול חברות הביטוח השונות), כך שמחיר באותו גובה או נמוך מכך יהווה למחיר זול במיוחד. אפשרות נוספת היא לבצע השוואת מחירים בין החברות באתרי אינטרנט אשר זהו תפקידם.

כמה לחפש עד שאגיע לביטוח רכב חובה הכי זול?
פער מחירי ביטוח החובה לרכב יכול להגיע גם למאות שקלים, כמו גם ההבדלים ברמת השירות המסופקת ללקוח, ולא תמיד יש קשר בין המחיר לשירות. חיפוש יכול לארוך זמן יקר- משיחות הטלפון ועד להגעת הרישיון. לצורך כך תוכלו להשאיר פרטיכם באתר- וחברות הביטוח בעצמן אף תחסוכנה לכם את עלות שיחת הטלפון!

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר